SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Novinky pre sezónu 2022

8. novembra 2021

Novinky pre sezónu 2022

Sezóna 2022 je už za rohom a výrobcovia elektrických bicyklov pripravili množstvo noviniek.

Nemecký výrobca BULLS vybavil niektoré zo svojich e-bikov inovatívnym motorom Bosch Performance CX BES3. Výkon motora Bosch Performance CX je ešte viac zdokonalený pre horskú cyklistiku, zatiaľ čo jeho jazdné vlastnosti ponúkajú výraznú agilitu na vedenie bicykla v ostrých zákrutách a divokejších úsekoch trasy. Vďaka krútiacemu momentu až 85 Nm je motor lepšie ovládateľný pri nižšej frekvencii a mimoriadne účinný pri rýchlych rozjazdoch. Pozrite si e-bicykle BULLS s motorom Bosch Performance CX BES3.

                 BULLS SONIC EVA TR 1

 

Vzhľadom na mimoriadne veľký záujem a obľúbenosť e-bikov Crussis bola ich výroba na rok 2022 zvýšená. Za zmienku stoja najmä modely radu jedenásť, ktoré sú vybavené najlepšími komponentmi pre e-bicykle. Predovšetkým horský celoodpružený elektrobicykel e-Full 11.7, ktorý ocenia tí, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu pre svoje výlety všetkého druhu. 
 

               CRUSSIS e-Full 11.7

Absolútne horúcou novinkou sú elektrobicykle LEVIT. Nová európska značka e-bikov LEVIT predstavuje e-biky LEVitujúce, Lacné a LEpšie. Pozrite si ich ponuku priamo tu
 

            LEVIT SVAROG Bosch CX

Potrebujete poradiť s výberom alebo nákupom elektrobicykle? 
Neváhajte nás kontaktovať na čísle +421 233 329 995 alebo 
info@elektrobicykle.sk