Servis pre elektrobicykle

 

Robíme všetko pre to, aby ste boli so svojím elektrobicyklom spokojní. Niekedy to však nestačí a e-bike môže mať nejaký problém. Čo by som mal urobiť?

Dôrazne vám odporúčame, aby ste si pre istotu ponechali pôvodnú škatuľu a obalový materiál až do 1 roka po nákupe! Elektrobicykel musí byť zaslaný v pôvodnej krabici, v ktorej vám bol zaslaný, a musí byť v presne rovnakom stave, v akom ste ho dostali.

 Čo sa stane, ak vám e-bike nevyhovuje?

 
Svoj ebajk môžete vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. E-bike musí byť zaslaný v pôvodnej krabici, v ktorej vám bol zaslaný, a musí byť v presne rovnakom stave, v akom ste ho dostali. (nie je použitý, poškriabaný, špinavý atď.). Keď sa uistíme, že je v perfektnom stave a že spolu s ním bolo vrátené aj všetko príslušenstvo, vrátime vám plnú cenu e-bicykla, vo väčšine prípadov vrátane nákladov na dopravu. Je to v súlade so smernicou EÚ o právach spotrebiteľov.


 

Čo ak sa rozhodnete, že chcete iný model e-bicykla?

 
Svoj e-bike nám môžete poslať späť do 30 dní od jeho prevzatia. Elektrobicykel musí byť zaslaný v pôvodnej krabici, v ktorej vám bol zaslaný, a musí byť v presne rovnakom stave, v akom ste ho dostali. (nie je použitý, poškriabaný, špinavý atď.). Keď e-bike skontrolujeme a budeme si istí, že je v perfektnom stave, po vzájomnej dohode vám pošleme iný e-bike. Cenu prvého e-bicykla vám pripíšeme na účet pri kúpe druhého. Ak druhý e-bike stojí menej ako prvý, rozdiel v cene vám vrátime. V prípade výmeny hradí náklady na dopravu kupujúci.
 Motor, batéria, riadiaca jednotka nefunguje


Elektrobicykle.sk ponúka záručný servis zadarmo. Ak si myslíte, že váš elektrobicykel má nejakú výrobnú chybu, máte 2 možnosti: 

  • Pošlite bicykel priamo do nášho servisu najlacnejšou možnou dopravou, kde posúdime, či ide o záručnú opravu alebo nie. Ak rozhodneme, že ide o záručnú opravu, bicykel bezplatne opravíme a preplatíme aj náklady na dopravu. Ak rozhodneme, že nejde o záručnú opravu, bicykel opravíme na vaše vlastné náklady.

 

  • Dajte svoj elektrobicykel opraviť v niektorom z našich partnerských servisov.
     


Nie som si istý, či ide o záručnú opravu.


Ak si nie ste istí, či ide o záručnú závadu alebo nie, kontaktujte nás e-mailom na adrese service@greatebike.eu. Zvyčajne odpovedáme okamžite, najneskôr však do 24 hodín.
 Ako dlho trvá záruka?


Naše bicykle predávame s 2-ročnou zárukou. Naším cieľom je ponúknuť najlepší zážitok z jazdy na e-bicykli, preto je v našom záujme, aby sme pre vás rýchlo vyriešili akékoľvek problémy.
 


 

Podľa druhu poruchy vám zaistíme servis u najbližšieho partnera.

 

Vyplňte, prosím, servisný formulár: