ELEKTROBICYKLE.SK


Sme priekopníkom používania elektrobicyklov v Česku a na Slovensku. Usilujeme sa o zdravší a zábavnejší pohyb v prírode a v meste pre každého. Vyrábame, predávame, servisujeme, požičiavame a propagujeme dopravný prostriedok, ktorý vám zaručí slobodu a úsmev – ELEKTROBICYKLE.
Internetový obchod a doména ELEKTROBICYKLE.SK prevádzkuje spoločnosť ekolo.cz s.r.o., ktorá je priekopníkom používania elektrobicyklov v Česku a na Slovensku už od roku 2007, kedy bol v Prahe 6 otvorený prvý obchod a servis venovaný výlučne elektrickým bicyklom. Usilujeme sa o váš zdravší a zábavnejší pohyb v prírode a v meste. Sami vyrábame, staviame, testujeme, servisujeme, požičiavame a propagujeme dopravný prostriedok, ktorý vám zaručí slobodu a úsmev na tvári – elektrobicykel. 

 

Na ELEKTROBICYKLE.SK starostlivo dbáme na výber kvalitných značiek a dodávateľov. Všetky u nás ponúkané elektrobicykle sami detailne testujeme a porovnávame. Preto sa nestane, že by ste v ponuke našli elektrobicykel problematický alebo nefunkčný. Náš unikátny systém prípravy elektrobicyklov nastavuje štandard pre celý trh. Akonáhle vašu objednávku overíme a upresníme, okamžite začíname pracovať na zostavení vášho elektrobicykla na mieru.

 

 


 

ELEKTROBICYKLE.SK – najväčší výber kvalitných elektrobicyklov na Slovensku

 

 

showroom ekolo.czKaždý elektrobicykel je na testovacej trati odskúšaný mechanikom, aby sme mali 100% istotu, že všetko perfektne funguje. Kontrolujeme tiež batériu a nabíjačku, samozrejme od nás dostanete elektrobicykel, ktorý je plne nabitý.

 

Až potom je váš kompletne zložený elektrobicykel starostlivo zabalený do špeciálneho veľkého transportného boxu z päťvrstvového recyklovaného kartónu. Všetko, čo musíte urobiť Vy, akonáhle od nás obdržíte zásielku našou bezplatnou dopravou, je nainštalovať na bicykel pedále (nebojte, sú viditeľne označené a pribalili sme vám i potrebný kľúč) a môžete okamžite vyraziť na prvý elektro-výlet!

 


 

Pri e-bicyklech na ELEKTROBICYKLE.SK ponúkame originálne náhradné batérie a nabíjačky pre prípad, že by ste chceli dôjsť ešte ďalej.