ELEKTROBICYKLE.SK


Sme priekopníkom používania elektrobicyklov v Česku a na Slovensku. Usilujeme sa o zdravší a zábavnejší pohyb v prírode a v meste pre každého. Vyrábame, predávame, servisujeme, požičiavame a propagujeme dopravný prostriedok, ktorý vám zaručí slobodu a úsmev – ELEKTROBICYKLE.


 

Kto sme a čo ponúkame?

Sme dcérskou spoločnosťou známej českej spoločnosti ekolo.cz. V oblasti elektrobicyklov pôsobíme od roku 2007 a radi by sme sa s vami podelili o naše skúsenosti a vášeň pre elektrobicykle.

Na ELEKTROBICYKLE.SK ponúkame elektrobicykle značiek nižšej, strednej a vyššej kategórie. Všetky za bezkonkurenčné ceny. Naša spoločnosť spolupracuje s najobľúbenejšími značkami elektrobicyklov: Leader Fox, Apache, Crussis, Lovelec, 4EVER, Rock Machine, Bulls a Giant.

Ponúkame aj nastavenie rýchlosti pre všetky systémy pohonu elektrobicyklov vrátane Bosch, Shimano, Yamaha, Brose a Bafang. Môžeme potlačiť obmedzovač rýchlosti, čo vám umožní naplno využiť potenciál vášho elektrobicykla.

Well-known Czech company ekolo.cz

 

Doprava od dverí k dverám

Všetky ponúkané elektrobicykle sú pred odoslaním dokonale pripravené. Váš elektrobicykel bude zostavený, nastavený a vyskúšaný, aby sa predišlo akýmkoľvek poruchám. Overí sa aj funkčnosť batérie a nabíjačky. Kompletne zmontované elektrobicykle zasielame od dverí k dverám po celej Európe, a to výhradne prostredníctvom spoločnosti Kuehne + Nagel.


Popredajný servis

Všetkým našim zákazníkom neposkytujeme len "službu". Snažíme sa poskytovať popredajný servis. Robíme všetko pre to, aby ste boli so svojím elektrobicyklom spokojní. Niekedy to však nestačí a elektrobicykle môže mať nejaký problém. Ak sa nejaký vyskytne, ponúkneme vám odbornú pomoc a niekoľko možností riešenia. Môžeme vám dokonca pomôcť vybrať správneho mechanika elektrobicyklov vo vašom okolí, ktorý problém vyrieši. Všetko o našom popredajnom servise nájdete tu.


Odkiaľ bude váš elektrobicykel?

Váš elektrobicykel vám doručíme priamo z Prahy, kde ho najprv skontrolujú naši technici, aby sa uistili, že je elektrobicykel pred odoslaním v perfektnom stave. Od roku 2010 navrhujeme, konštruujeme a vyrábame vlastnú značku špičkových elektrobicyklov - elektrobicykle AGOGS v Prahe. Počas svojej existencie sa AGOGS môže pochváliť desiatkami tisíc spokojných majiteľov elektrobicyklov v Českej republike a vo väčšine európskych krajín.