SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

ELEKTROBICYKLE.SK


Sme priekopníkom používania elektrobicyklov v Česku a na Slovensku. Usilujeme sa o zdravší a zábavnejší pohyb v prírode a v meste pre každého. Vyrábame, predávame, servisujeme, požičiavame a propagujeme dopravný prostriedok, ktorý vám zaručí slobodu a úsmev – ELEKTROBICYKLE.elektrobicykel – sloboda a pohodaInternetový obchod a doména ELEKTROBICYKLE.SK prevádzkuje spoločnosť ekolo.cz s.r.o. EKOLO.CZ je priekopníkom používania elektrobicyklov v Česku a na Slovensku už od roku 2007, kedy bol v Prahe 6 otvorený prvý obchod a servis venovaný výlučne elektrickým bicyklom. Usilujeme sa o váš zdravší a zábavnejší pohyb v prírode a v meste. Sami vyrábame, staviame, testujeme, servisujeme, požičiavame a propagujeme dopravný prostriedok, ktorý vám zaručí slobodu a úsmev na tvári – elektrobicykel.

 

Na ELEKTROBICYKLE.SK starostlivo dbáme na výber kvalitných značiek a dodávateľov. Všetky u nás ponúkané elektrobicykle sami detailne testujeme a porovnávame. Preto sa nestane, že by ste v ponuke našli elektrobicykel problematický alebo nefunkčný. Náš unikátny systém prípravy elektrobicyklov nastavuje štandard pre celý trh. Akonáhle vašu objednávku overíme a upresníme, okamžite začíname pracovať na zostavení vášho elektrobicykla na mieru.

 

 

 

ELEKTROBICYKLE.SK – najväčší výber kvalitných elektrobicyklov na Slovensku

 

showroom ekolo.czMôžete si napríklad objednať výmenu typu plášťov, sedla držadiel (gripov) alebo doplnenie príslušenstva ako sú nosiče alebo aktívne osvetlenie. Každý elektrobicykel je na testovacej trati odskúšaný mechanikom, aby sme mali 100% istotu, že všetko perfektne funguje. Kontrolujeme tiež batériu a nabíjačku, samozrejme od nás dostanete elektrobicykel, ktorý je plne nabitý.

 

Až potom je váš kompletne zložený elektrobicykel starostlivo zabalený do špeciálneho veľkého transportného boxu z päťvrstvového recyklovaného kartónu. Všetko, čo musíte urobiť Vy, akonáhle od nás obdržíte zásielku našou bezplatnou dopravou, je nainštalovať na bicykel pedále (nebojte, sú viditeľne označené a pribalili sme vám i potrebný kľúč) a môžete okamžite vyraziť na prvý elektro-výlet!

 

 

Pri každom e-bicykli na ELEKTROBICYKLE.SK ponúkame aj originálne náhradné batérie a nabíjačky pre prípad, že by ste chceli dôjsť ešte ďalej.

 

zabalený elektrobicykel