ELEKTROBICYKLE S MOTOROM BOSCH

Elektrobicykle s motorom Bosch

Nemecká značka BOSCH je zárukou kvality a u stredových motorov pre elektrobicykle sa táto skutočnosť potvrdzuje. Tieto motory fungujú bez problémov úroveň spoľahlivosti je takmer 100 %. BOSCH začal s vývojom elektropohonov pre elektrobicykle už v roku 2010. V Elektrobicykle.sk máme v ponuke všetky rady stredových pohonov Bosch – Active linePerformance Line a Performance Line CX.

Výkon stredových pohonov elektrobicyklov Bosch sa líši podľa verzie – najsilnejší Performance CX ohromí, ale aj najslabšia verzia Active nenechá bežného používateľa v kaši. O niečo vyššia cenová hladina elektrobicyklov je bohato vyvážená kvalitou spracovania a tieto pohony sa preto vyznačujú najnižšou poruchovosťou.

Řazení
Dámsky horský elektrobicykel so stredovým motorom BOSCH Performance Line CX 4. generácie a integrovanou batériou 625 Wh. Veľkou výhodou je znížená a veľmi pohodlná geometria. Zaujímavý dizajn a moderné spracovanie.
Vysoká

BBF Argos 2.0

€ 4 375
Detail
NA DOTAZ - kontaktujte nás na tel. +421 233 329 995 nebo info@elektrobicykle.sk
Univerzálny nákladný elektrobicykel so silným motorom Bosch Cargo Line Cruise a zadným odpružením. Vyberte si výbavu, aká vám najlepšie vyhovuje.

Riese & Müller Load 60

€ 5 583
Detail
NA DOTAZ - kontaktujte nás na tel. +421 233 329 995 nebo info@elektrobicykle.sk