SUV ELEKTROBICYKLE

SUV elektrobicykle

Interakcia medzi človekom a elektrobicyklom dosahuje novú hranicu. eSUV modely predstavujú rovnováhu medzi komfortom a výkonom bez kompromisov.

Elektrobicykle SUV, známe aj ako crossover elektrobicykle, kombinujú bezpečný, všestranný elektrobicykel s exkluzívnymi funkciami. eSUV je multifunkčný všestranný elektrobicykel. Je inšpirovaný športovými úžitkovými vozidlami a patrí medzi novšie typy elektrobicyklov na trhu. Spája výhody horských, trekingových a mestských elektrobicyklov. Vďaka špičkovej výbave je eSUV nielen dokonalým spoločníkom na každodenné cesty, ale aj ideálnym spoločníkom do terénu a na všetky ročné obdobia.

Kategória elektrických bicyklov SUV sa vyznačuje svalnatými tvarmi a modernou geometriou rámu. Základné vybavenie zahŕňa široké pneumatiky, výkonné motory a výkonné batérie, ako aj nosiče batožiny a dobré osvetlenie.

Prekvapí vás svojou rýchlosťou, spoľahlivosťou a všestrannosťou. Praktickosť a jazdný komfort sa spájajú s pevným a robustným vzhľadom MTB. Jeho univerzálnosť podčiarkuje aj skutočnosť, že nemá horný rám a môže ho používať ktokoľvek - muži, ženy, mladší, starší aj pohybovo obmedzení.