LOVELEC ELEKTROBICYKLE

Lovelec

Osvedčená česká značka elektrobicyklov Lovelec pôsobí na trhu už od roku 2008. Ponúka široký výber z kvalitných elektrobicyklov za rozumnú cenu! Elektrobicykle Lovelec sú vždy navrhnuté tak, aby jejich spoľahlivosť a následná radosť z jazdy uspokojili aj náročného jazdca. Pri niektorých modeloch elektrobicyklov Lovelec ponúkame viac kapacitných verzií značkových lítiových batérií.

Řazení
Kapacita batérie:
Priemer kolies:
Pre výšku:
Dámsky horský elektrobicykel so špičkovými parametrami a za veľmi príjemnú cenu. Oceníte predovšetkým stredový motor DAPU, integrovanú batériu SAMSUNG a uzamykateľnú vidlicu Suntour XCT. S týmto modelom sa bude športovať jedna radosť.
Štandardná
Extrémna

LOVELEC Sargo lady

€ 2 499 € 1 869
Detail
Teraz nie je skladom
Horské elektrokolo se středovým motorem DAPU, baterií Samsung s kapacitou 540 Wh nebo 720 Wh a řazením Shimano. Dojezd až 170 km. S tímto modelem budete rádi nejen sportovat, ale užijete si pohodlnou jízdu.
Štandardná
Extrémna

LOVELEC Naos White

€ 2 940 € 2 037
Detail
Teraz nie je skladom
Elektrobicykel, ktorý sa skvele hodí na jazdu v meste, do práce a tiež na výlety do prírody s dojazdom až 100 km. Veľkou výhodou je nízky rám a ľahké a rýchle zloženie bicykla, čo rozhodne uľahčuje prepravu a skladovanie.
Štandardná

LOVELEC Izar

€ 1 743 € 1 470
Detail
Teraz nie je skladom
Pevný horský elektrobicykel so zadným motorom a plne integrovanou batériou s kapacitou 540 Wh alebo 360 Wh. Vhodný predovšetkým do ľahkého až stredne ťažkého terénu.
Štandardná

LOVELEC Alkor

€ 1 743 € 1 302
Detail
Teraz nie je skladom
Horský elektrobicykel so špičkovými parametrami a za veľmi príjemnú cenu. Oceníte predovšetkým stredový motor DAPU, integrovanú batériu SAMSUNG a uzamykateľnú vidlicu Suntour XCT. S týmto modelom sa bude športovať jedna radosť.
Štandardná
Extrémna

LOVELEC Sargo

od  € 2 331
Detail
Teraz nie je skladom