ELEKTROBICYKLE S MOTOROM OLI

Elektrobicykle s motorem Oli

Taliansky výrobca OLI s viac ako s 50-ročnou tradíciou v roku 2008 založili divíziu OLI eBIKE System. Táto divízia nevyrába iba elektromotory, ale kompletný systém pre elektrobicykle.

Elektromotor OLI SPORT má nominálnu hodnotu výkonu podľa normy 250 W (max 700W). Je vybavený torzným snímačom sily šliapania, o reguláciu výkonu sa stará riadiaca jednotka, ktorá vyhodnocuje akou silou šliape cyklista do pedálov. Čím väčší výkon pri jazde (pri šliapaní) vynaložíte, tým viac vám motor pomôže. Motor vie pri zachovaní nízkej spotreby poskytnúť úctyhodných 83Nm a svojou váhou 3,5 kg patrí k tým ľahším.

Výkon elektromotora je veľmi dobre regulovaný a jednotlivé jazdné režimy skvele fungujú. Ťah podpory môže dosiahnuť 400% použitej sily, čo obnovuje výnimočnú všestrannosť pre tých, ktorí nechcú stanovovať limity. Asistencia prekvapuje od prvého zdvihu pedálu a perfektne sa prispôsobí každej ceste, chodníku alebo terénu. Jazda je športová a citlivá, cyklista sa môže sústrediť na cestu, pretože motor OLI eByke Systems ju podporuje dynamickým a zároveň prirodzeným spôsobom.

Řazení