BOTTECCHIA ELEKTROBICYKLE

Elektrobicykle BOTTECCHIA

Značka BOTTECCHIA vznikla vďaka cyklistickej legende Ottaviovi Bottecchiovi - prvému Talianovi, ktorý v roku 1924 vyhral najdôležitejšie preteky na svete, Tour de France. Odvtedy sa značkou BOTTECCHIA inšpirovalo mnoho cyklistických legiend, z ktorých mnohé preslávili aj svoje bicykle a stáli na pódiu významných pretekov, vďaka čomu sa Bottecchia stala jednou z najdôležitejších talianskych značiek v tomto odvetví.

Elektrobicykle BOTTECCHIA sú jedinečné svojou kvalitou, technológiou a farebným prevedením. Skúsenosti a inovácie spojili benátske remeslo s najnovšou generáciou najmodernejších a medzinárodných výrobných postupov. Vývoj výrobkov je do najmenších detailov kontrolovaný technikmi, ktorí krok za krokom sledujú návrh, výrobu a testovanie. Všetky elektrobicykle sa testujú v laboratóriu a na cestách, aby sa zabezpečil maximálny výkon a kvalita.

kliknite pre zobrazenie filtra
Kapacita batérie:
Priemer kolies:
Pre výšku:
Řazení
Veľmi moderný horský elektrobicykel. Je vybavený skvelým motorom OLI SPORT 250 W, batériou 630 Wh a prednou odpruženou vidlicou Rock Shox 29 Judy TK 100 mm. Postavené na rýchlych 29" kolesách. S dojazdom až 150 km.

BOTTECCHIA B33 Teaser

€ 3 112
Detail
NA DOTAZ - kontaktujte nás na tel. +421 233 329 995 nebo info@elektrobicykle.sk
BE36 EVO ELEKTRON je plne vybavený celoodpružený elektrobicykel určený pre nadšencov jazdy v teréne, ktorí hľadajú pohodlie a zábavu. Je vybavený 250W motorom OLI SPORT a integrovanou batériou a ponúka vysoký výkon s dojazdom až 130 km.

BOTTECCHIA B36 Elektron Evo

€ 4 149
Detail
NA DOTAZ - kontaktujte nás na tel. +421 233 329 995 nebo info@elektrobicykle.sk