Elektrokola CRUSSIS

Celoodpružený elektrobicykel CRUSSIS e-Full 11.7

Celoodpružený horský elektrobicykel nabitý tými najmodernejšími e-bikovým technológiami ako motorom Bosch Performance CX 4. gén, batérií PowerTube s kapacitou 625 Wh a dvanáctirychlostní sadou SRAM Eagle GX 12s. S týmto modelom sa naozaj nemusíte báť šliapnuť do pedálov.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

€ 4 799

€ 3 966 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
  • motor: BOSCH Performance CX 4. gen
  • batéria: BOSCH PowerTube 625
  • veľkosť rámu: 18", 20"
  • počet prevodov: 12
  • displej: BOSCH Intuvia
  • zdvih vidlice: 150 mm

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Celoodpružený horský elektrobicykel e-Full 11.7 2022. Je vybavený tým najlepším, čo môže e-bicykel v tejto cenovej kategórii ponúknuť! Elektrobicykel Crussis e-Full 11.7 nerobí kompromisy a prevedie vás divokým horským terénom na miestach, kam by ste sa inak neodvážili.

Elektrobicykel e-Full 11.7 je skutočný skvost na 29" kolesách vybavený najnovšími technológiami pre e-biky. Je postavený na celoodpruženom hliníkovom ráme vo veľkostiach 18" a 20". Je vybavený špičkovým 250W elektromotorom BOSCH Performance CX 4. gen s krútiacim momentom 85 Nm a poháňa ho batéria Bosch PowerTube 625 s kapacitou 625 Wh (16,7 Ah).

Dojazd je až 150 km - samozrejme, vždy závisí od profilu trate a spôsobu používania asistencie. Ovláda sa prostredníctvom panela BOSCH Intuvia - na displeji sa zobrazuje úroveň nabitia batérie, zvolený stupeň asistencie elektromotora, rýchlosť a prejdená vzdialenosť.

Radenie je zabezpečené špičkovou 12-rýchlostnou skupinovou sadou SRAM Eagle GX 12s.

Jazdu spríjemňuje vzduchom odpružená, tlmená vidlica ROCKSHOX FS Recon Silver RL Solo Air 29" BOOST so zdvihom 150 mm a uzamykaním vidlice. O tlmenie zadnej časti sa stará pneumatika ROCKSHOX Deluxe Select+ RL s rozmermi 205 × 65 mm. O pohodlie v náročnejších pasážach sa stará teleskopická sedlovka X-Fusion Manic 125 mm, ktorú možno počas jazdy znížiť, aby sedlo neprekážalo pri zjazde strmých alebo náročných úsekov, plášte MAXXIS ARDENT 29 × 2,40 a hydraulické kotúčové brzdy SRAM Guide T.

Celoodpružený hliníkový rám tohto elektrobicykla je vyladený do najmenšieho detailu. Zaručuje skvelú ovládateľnosť a stabilitu aj na tých najzakrútenejších cestách a lesných chodníkoch. Pomáha tomu elektromotor v strede e-bicykla a batéria, ktorá je plne integrovaná do rámu.

Elektrobicykel Crussis e-Full 11.7 je určený pre tých, ktorí odmietajú robiť veci polovičato. Pre tých, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu. Je čas popustiť uzdu svojej fantázii. Odložte pedále, môžete ísť kamkoľvek!

Potřebujete poradiť s výberom toho správneho elektrobicykle? Využite nášho sprievodca výberom elektrobicyklov alebo nás rovno kontaktujte.


Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Stredový motor BOSCH Performance Line CX 2020

BOSCH Performance Line CX 2020

Stredové motory sú aktuálne najvyužívanejšími pohonmi v elektrobicykloch. I keď ich nástup prišiel až v roku 2014, svojími prednosťami si veľmi rýchlo získali obrovskú obľubu. Stredové motory takmer vytlačili nábojové motory a aktuálne sa nachádzajú snáď vo všetkých typoch bicyklov.

Viac informácií

Batéria BOSCH POWER TUBE 625 integrovaná do elektrobicykla

BOSCH POWER TUBE 625

Vďaka menovitej kapacite 16,7 Ah a cca. 625 Wh energii prináša lithium-iontová batéria maximálne rozsahy a výšky vo vašom dosahu. Dobre zaistený PowerTube 625 z krytu nevypadne ani v náročnom teréne. Napriek tomu je stále ľahko odstraniteľný. Po cca 3,7 hodinách je batéria plne nabitá rýchlou nabíjačkou 6 A, zatiaľ čo polovica nabitia je dosiahnutá už po cca 1,4 hodiny.

Viac informácií

Displej BOSCH Intuvia

Displej BOSCH Intuvia

Displej Intuvia je výborne čitateľný za všetkých svetelných podmienok a intuitívně a veľmi ľahko ovládateľný. Vďaka oddelené riadiacej jednotke zostávajú Vaše ruky vždy bezpečne na riadidlách. Displej vie odporučiť optimálnu rychlosť, čo znamená, že vždy šlapete na správny rychlostný stupeň. Tým sa šetrí batérie a zvyšuje dojazd. Intuvia znamená, že máte vždy prehľadne všetky jazdné data.

Viac informácií

Výrobca Crussis

Spoločnosť CRUSSIS Electrobikes je dovozcom elektrobicyklov vlastnej značky od roku 2012. Elektrobicykle.sk ponúka kompletný sortiment značky CRUSSIS – mestské, terénne aj cestovné elektrobicykle s výborným pomerom ceny a výkonu.

Elektrobicykle Crussis

 

Parametre

Typ pohonu BOSCH Performance CX 4. gen, stredový, 250W, 85 Nm
Ovládanie BOSCH Intuvia
Kapacita a typ batérie BOSCH PowerTube 625 (625 Wh / 16,7 Ah)
Typ a materiál rámu Alu 6061
Predná vidlica ROCKSHOX FS Recon Silver RL Solo Air 29" BOOST, 150 mm, uzamykateľná z vidlice
Počet prevodov 1 x 12
Radenie SRAM NX Eagle
Prehadzovačka SRAM GX Eagle, 12 rychlosťou
Predné brzdy Sram Guide T, hydraulická, rotor 200 mm
Zadné brzdy Sram Guide T, hydraulická, rotor 180 mm
Kľuky CRS ISIS 170 mm
Kazeta SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z
Predstavec CRUSSIS Al, 50 mm
Reťaz SRAM Eagle SX 12s
Riadidlá CRUSSIS Al, 780 mm
Sedlo Selle ROYAL
Sedlovka X-Fusion Manic 30,9, 125 mm, teleskopická
Nosnosť 120 kg
Ráfiky CRUSSIS 29", 25mm
Predný náboj CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os 15x110mm
Zadný náboj CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná os 12x148mm
Plášte MAXXIS Ardent 29 x 2,40
Pedále WELLGO
Gripy CRUSSIS silikonové
Hlavové zloženie Tappered 1,5"
Tlmič ROCKSHOX Deluxe Select+ RL, 205x65mm

Videá

Crussis e-Full 11.7