SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

SpeedBustery 2.1 pre Giant

Čip SpeedBustery je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

€ 200

€ 165 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

SpeedBustery 2.1 pre Giant je revolučný procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

Kompatibilny pre modelov 2017-2021.

V prípade, že sa chystáte nainštalovať SpeedBustery na nové kolo s nulovým počtom najazdených kilometrov, treba na ňom nabehnúť cca 1 kilometer, než budete inštalovať SpeedBustery.

SpeedBustery sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla WALK umiestnenom na čele ovládacieho panela. Po stlačení tohto tlačidla sa na ovládacom paneli, po dobu cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBustery aktivovaný a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti 99 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla WALK sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBustery deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.