SpeedBox 2.1 pre Giant

Čip SpeedBox je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

Kdy ekolo dostanete?

€ 236

€ 195 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

SpeedBox 2.1 pre Giant je revolučný procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

Kompatibilny pre modelov 2017-2021.

V prípade, že sa chystáte nainštalovať SpeedBox na nové kolo s nulovým počtom najazdených kilometrov, treba na ňom nabehnúť cca 1 kilometer, než budete inštalovať SpeedBox.

SpeedBox sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla WALK umiestnenom na čele ovládacieho panela. Po stlačení tohto tlačidla sa na ovládacom paneli, po dobu cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBox aktivovaný a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti 99 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla WALK sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBox deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h