SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

SpeedBustery 2.0 pre YAMAHA PW

Čip SpeedBustery je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

€ 156

€ 129 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

SpeedBustery 2.0 pre Yamaha PW je revolučný procesorom riadený modul, ktorý Ostráňte rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

SpeedBustery aktivujete krátkym stlačením tlačidla pre osvetlenie umiestnenom na ovládacom paneli. Po stlačení tohto tlačidla sa na displeji počas cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 5.0 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla pre osvetlenie sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

Stlačením tlačidla pre osvetlenie nielen aktivujete / deaktivujete SpeedBustery, ale tiež ovládate osvetlenie Vášho elektrobicykle. Nemáte-li svetla aktivované, alebo ak chcete ovládať svetla a SpeedBustery nezávisle, je možné SpeedBustery aktivovať / deaktivovať stlačením kombinácie šípok UP-> down-> UP-> DOWN v čase do dvoch sekúnd.

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.