SpeedBox 2.0 pre YAMAHA PW

Čip SpeedBox je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

Kdy ekolo dostanete?

€ 189

€ 156 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Popis

SpeedBox 2.0 pre Yamaha PW je revolučný procesorom riadený modul, ktorý odstraňuje rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykla. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

SpeedBox sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla pre osvetlenie umiestnenom na ovládacom paneli. Po stlačení tohto tlačidla sa na displeji počas cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 5.0 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla pre osvetlenie sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

Stlačením tlačidla pre osvetlenie nielen aktivujete / deaktivujete SpeedBox, ale tiež ovládate osvetlenie elektrobicykla. Nemáte-li svetla aktivované, alebo ak chcete ovládať svetla a SpeedBox nezávisle, je možné SpeedBox aktivovať / deaktivovať stlačením kombinácie šípok UP-> down-> UP-> DOWN v čase do dvoch sekúnd.