AKTUÁLNE MÁME SKLADOM K ODOSLANIU DO 4 DNÍ 200 MODELOV ELEKTROBICYKLOV !

SpeedBustery 2.0 pre Yamaha

Čip SpeedBustery je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

Pre Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PWX2 a PW-ST

€ 200

€ 165 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM info

Popis

SpeedBustery 2.0 pre Yamaha je revolučný procesorom riadený modul, ktorý Ostráňte rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je denná prejdená dráha a dojazd sa teké zobrazujú správne.

SpeedBustery sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla LIGHT umiestnenom na čele ovládacieho panela. Po stlačení tohto tlačidla sa na ovládacom paneli, po dobu cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBustery aktivovaný a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti 50 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla LIGHT sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBustery deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

V prípade, že sa chystáte nainštalovať SpeedBustery na nové kolo s nulovým počtom najazdených kilometrov, treba na ňom nabehnúť cca 1 kilometer, než budete inštalovať SpeedBustery.

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.