SpeedBox 2.0 pre Yamaha

Čip SpeedBox je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

Pre Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PWX2 a PW-ST

Kdy ekolo dostanete?

€ 239

€ 198 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Popis

SpeedBox 2.0 pre Yamaha je revolučný procesorom riadený modul, ktorý odstraňuje rýchlostný obmedzovač elektrobicykla. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je denná prejdená dráha a dojazd sa teké zobrazujú správne.

SpeedBox sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla LIGHT umiestnenom na čele ovládacieho panela. Po stlačení tohto tlačidla sa na ovládacom paneli, po dobu cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBox aktivovaný a výpomoc elektrobicykla teraz funguje do rýchlosti 50 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla LIGHT sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBox deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

V prípade, že sa chystáte nainštalovať SpeedBox na nové kolo s nulovým počtom najazdených kilometrov, treba na ňom nabehnúť cca 1 kilometer, než budete inštalovať SpeedBox.