PearTune MSO Tuning elektrobicykle Bosch Still ON

PearTune MSO BOSCH Still ON je zariadenie používané na odstránenie rýchlostného obmedzenia příšlapu elektrobicykle v 25km / h sa stredovým pohonom Bosch Active Line, Bosch Performance Line, Bosch Performance CX Line a Bosch Active Line Plus v ľubovoľnej kombinácii s displeji Intuvia, Purion, Nyon, Kiox alebo COBI.

Kdy ekolo dostanete?

€ 194

€ 160 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

PearTune sa zapoja do systému elektrobicykle s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je nutné nijak nastavovať ani nie je pri inštalácii nutné použitie diagnostiky. Všetka konfigurácia a adaptácie na nastavenie konkrétneho kusu elektrobicykle je zaistená automaticky.
PearTune je zapojených medzi senzor tachometra a jednotku motora a medzi display a jednotku motora. Ako napájanie sa používa napájanie displeja. Všetky údaje ako je aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, atď. Zostávajú na displeji pravdivo zobrazované.
Jediný rozdiel je v tom, že od okamihu inštalácie Vy, nie Váš bicykel, určujete, ako rýchlo pojdete. Maximálna rýchlosť je limitovaná už len frekvenciou šliapania.

Aktivácia sa zapnutím kolesá.

 

technické parametre

Rozmery bez káblov: 21 x 40 x 12mm

Rozsah napájacieho napätia: 5 - 15 V

Maximálny odber: 100 mA

Maximálny príkon: 1.5W

Hmotnosť: max. 30g

Napätie nikde v zariadení, ani vo vnútri ani na vstupných / výstupných pinoch nepresahuje 20 V