Motor MAHLE X35

Zadný motor

MAHLE X35

Motor MAHLE X35
 
 

 

Zadný motor MAHLE ebikemotion X35, ktorý sa vyznačuje veľmi kompaktnými rozmermi, nízkou hmotnosťou a prirodzeným pocitom z jazdy s asistenciou alebo bez nej (do 25 km/h). Vďaka týmto funkciám je jazda na elektrobicykloch poháňanom spoločnosťou MAHLE prakticky rovnaká ako na bežnom bicykli. 

Motor v zadnom náboji nemá pri vypnutom stave prakticky žiadny odpor a je veľmi nenápadný, takže ani nebudete vedieť, že pred vami stojí elektrobicykel. Inteligentný riadiaci software umožňuje nastaviť rôzne profily asistencie v závislosti od použitia, takže asistencia na cestnom bicykli môže mať iný priebeh ako na modeli určenom skôr do mesta alebo naopak na nespevnené cesty.

 


MAHLE X35

MAHLE X35

  • umiestnený v zadnom náboji
  • celý systém váži 3,5 kg, čo ho radí medzi najľahšie na trhu
  • krútiaci moment 40 Nm
  • napájanie z internej batérie s kapacitou 250 Wh
  • prirodzený priebeh asistencie

 

Neviditeľná integrácia do rámu, extrémne nízka hmotnosť a ideálny výkon vytvárajú dokonale vyvážené riešenie na každodenné používanie.

Či už sa chcete previezť mestom, alebo vyskúšať novú cestu, motor Mahle X35 bol navrhnutý tak, aby vás tam dostal. Ponúka tichý výkon a zároveň dodáva energiu pre mimoriadne pohodlnú a uvoľnenú jazdu na elektrobicykli.

 

 

Typ motora zadný
Výkon - nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 40 Nm
Max. asistenčná rýchlosť 25 km/h
Hmotnosť celého systému 3,5 kg