Horský elektrobicykel HAIBIKE Alltrack 10

Pre tento eHardtail nie je žiadny kopec príliš strmý. S motorom Bosch Performance CX Smart System s krútiacim momentom 85 Nm a 750Wh batérii ste dobre vybavení na dlhé jazdy a môžete sa plne sústrediť na vychutnávanie si jazdy.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

Cena pred zľavou: € 5 167 (ušetrite € 1 834)

€ 3 333

€ 2 755 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
HAIBIKE Alltrack 10
Motor

Bosch Performance CX Smart System

Sila motora

85 Nm

Kapacita batérie

750 Wh

Prehadzovačka

12 rýchlosťou

Kolesa

29"

Zdvih tlmiča

120 mm (predný)

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Kapacita batérie
Prevažujúci profil trasy
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Máte radi pohodové jazdy a v ľahkom teréne sa cítite viac vo svojom živle? Potom je pre vás AllTrack 10 so 120 mm zdvihom odpruženia ideálnym spoločníkom. Vďaka novému motoru Bosch Performance CX Smart System s krútiacim momentom 85 Nm a 750Wh batérii si môžete byť istí, že pre tento eHardtail nie je žiadny kopec príliš strmý. Vďaka sprievodnej aplikácii E-Bike Flow nebudete musieť nikdy čakať na aktualizáciu a údaje o jazde budete mať vždy po ruke. Modulárny systém koľajničiek vám umožní rýchlo a jednoducho pripojiť príslušenstvo, ako je fľaša na pitie, zámok alebo taška. A vďaka predlžovaču dojazdu môžete zvýšiť kapacitu batérie až na 1125 Wh. Kvalitné prevody Shimano a brzdové komponenty dopĺňajú vlastnosti, takže ste dobre vybavení na dlhé jazdy a môžete sa plne sústrediť na vychutnávanie si jazdy.

Potrebujete poradiť s výberom toho správneho elektrobicykla? Využite nášho sprievodca výberom elektrobicyklov alebo nás rovno kontaktujte.