SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Popis


Motor
Novinkou v sortimente je sada Silent plus, u ktorej je použitý silný motor Bafang s maximálnym krútiacim momentom až 45 Nm. Táto pohonná jednotka ponúka tiež takzvaný off-road režim, pri ktorom je výkon motora otvorený až na 350 W (v špičke až 650W). Prostredníctvom LCD displeja je možné nastaviť limit rýchlosti až do 40 km / ha tiež podľa vlastných preferencií nastaviť výkon motora pre jednotlivé režimy asistencie. Motor je prispôsobený pre inštaláciu kazety (až 10 prevodov). Standradně možnosť inštalácie ako diskové brzdy tak i V brzdy. Na želanie je možné dodať variantu určenú výhradne pre diskové brzdy.

Batérie
je vyrobená z veľmi kvalitných Li-Ion (lítium-iónových) článkov od firmy Samsung. Hmotnosť batérie je len 2,8 kg. Výstupné napätie batérie je 36V a maximálny vybíjací prúd 15A (nárazovo až 18A). Ponúkame voľbu kapacity batérie až do 691Wh (19,2 Ah) pre dojazd až 150 km. Odporúčame umiestnenie batérie na hlavnú rámovú trubku kolesá (variantne tiež na nosič bicykla). Riadiaca jednotka je súčasťou držiaku batérie.

Ovládací panel
je podsvieteným LCD displej s oddeleným ovládačom na riadidlá s voľbou 5 režimov asistencie, mód chôdza, ukazovateľ stavu batérie a aktuálneho výkonu motora, voľba "off-road" režime a funkciami cyklopočítača (aktuálna, priemerná a maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť - výlet / celkovo , hodiny).

Príslušenstvo
Cestovný nabíjač 42V / 2A (doba nabíjania 4-6 hodín podľa kapacity batérie)
Snímač šliapania s magnetickým kotúčom 12 RPM
Kabeláž a zlučovacie box.

Voliteľné príslušenstvo
zahŕňa inštaláciu napájanie 5V pre externé USB zariadenia, v pripade nosičové betrie možno rozšíriť inštaláciu io sadu predného a zadného LED osvetlenie, ktoré sa zapája do riadiacej jednotky a ovláda sa pomocou panela na riadidlách.
Za príplatok 500 Sk je k dispozícii väčší displej Mid Flat a za 1000Sk variant s USB pre nabíjanie smartphonu.

Hmotnosť
Hmotnosť elektrosady je daná jej konkrétne konfigurácií. Na celkovú hmotnosť má vplyv predovšetkým kapacita a umiestnenie batérie, ale tiež napríklad zvolený typ displeja či priemer kolesa. Všeobecne možno povedať, že sa hmonost pohybuje od cca 6,2 kg sady s rámovou batérií s kapacitou 10,4 Ah až po 7,8 kg u sady s nosičovou batériou s kapacitou 14,5 Ah. Hmotnosť je udávaná vrátane všetkého príslušenstva ako sú snímače, displej, prepojovacie káble, nosič atď. Nie je započítaná hmotnosť nabíjačky, ktorá činí 0,55 kg.

Inštalácia sady na Vaše bicykel
profesionálne a express do 2 dní - iba za 1490 Sk vr. DPH vrátane záruky.
Možno objednať na stránkach Servisu ekolo.cz


Návod na ELEKTROSADĚ na zadné koleso (PDF)

Šablóna rámové batérie 10.4Ah - 16Ah (PDF)

Šablóna rámové batérie 17.4Ah - 19.2Ah (PDF)

 

Chcete sa na niečo opýtať alebo potrebujete poradiť s výberom elektrosad? Kontaktujte nás na telefóne 226 210 226 alebo na servis@ekolo.cz a naši skúsení technici vám radi poradia.

Alebo si rovno zarezervujte inštaláciu tejto elektrosady prostredníctvom formulára:

Parametre