LEADER FOX ELEKTROKOLA

Mestský elektrobicykel LEADER FOX Vivalo

Mestský elektrobicykel s motorom Bafang M420, plne integrovanou 540 Wh batériou, odpruženou prednou vidlicou a brzdami Tektro. Postavený na ľahkom hliníkovom ráme a 28" pohodlných kolesách.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

€ 2 496

€ 2 063 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Kapacita batérie
Prevažujúci profil trasy
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Mestský elektrobicykel LEADER FOX Vivalo 2023 s hliníkovým rámom, športovým dizajnom, odpruženou prednou vidlicou, kotúčovými brzdami a 28" kolesami

Elektrobicykel Vivalo je vybavený stredovým motorom Bafang M420 s nominálnym výkonom 250 W a maximálnym výkonom 350 W. Tento motor sa okrem iného môže pochváliť vysokým krútiacim momentom až 80 Nm a je vybavený integrovaným snímačom rýchlosti.

Elektromotor Bafang M420 sa vďaka svojej vysokej kvalite spracovania rýchlo stal jedným z najznámejších stredových pohonov. Vyniká veľmi hladkým chodom, nadpriemerným stúpacím výkonom a tichou prevádzkou. Systém sa ovláda prostredníctvom LCD displeja a tlačidlového ovládača umiestneného na riadidlách.

Novinkou je plne integrovaná rámová batéria s výkonnými článkami LG s kapacitou 540 Wh / 15 Ah a rýchlonabíjačka s nabíjacím prúdom 3A. Tým sa výrazne skracuje čas nabíjania batérie.

Dojazd pri plne nabitej batérii:
- Priemerne 70 km
- maximálne do 100 km

Potrebujete poradiť s výberom toho správneho elektrobicykle? Využite nášho sprievodca výberom elektrobicyklov alebo nás rovno kontaktujte.

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 2090 Kč nyní pouze za 490 Kč. U elektrokol nad 80.000 Kč doprava ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Stredový motor Bafang M420

Motor Bafang M420

Stredový elektromotor Bafang M420 ponúka výkon 250 wattov a krútiaci moment 80 newtonmetrov. Tento typ motora je vybavený torzným (tlakovým) snímačom, riadiaca jednotka vyhodnocuje, akou silou jazdec šliape do pedálov a podľa toho reguluje výkon motora. Od predchodcu sa líší osou s uchytením klik na tisíchran. Softwarovo zostáva rovnaký. K motoru môžno namontovať snímač radenia (gear senzor).

Viac informácií

Integrovaná batéria LG Li-Ion 540 Wh

Batéria LG 540 Wh

Batéria LG Li-Ion 540 Wh / 15 Ah. Do rámu elektrobicykla je integrovaná a dodáva energiu do celého systému. Vďaka stredovému uloženie je elektrobicykel skvele vyvážený, stabilné a ľahko ovládateľný.

Batéria je schopná doviezť elektrobicykel na jedno nabitie až do vzdialenosti 110 km (v závislosti od okolností).

Samozrejmosťou je vybavenie BMS doskou (Battery Management System), ktorá ju chráni pred prehriatím, skratom alebo prebitím. Batériu môžete nabíjať priamo na nosiči bicykla, alebo ju možno za účelom nabitia vybrať. Úplne vybitú batériu nabijete do plnej kapacity za 5 hodín.

Displej BAFANG DP C221

Displej BAFANG DP C221

Jasný maticový LCD displej BAFANG DP C221. Čitateľný aj na priamom slnečnom svetle. Zobrazuje všetky dôležité informácie o elektrobicykli, od aktuálnej rýchlosti cez stav batérie až po celkový počet kilometrov. Integrované ovládacie tlačidlá uľahčujú ovládanie elektrobicykla prostredníctvom displeja DP C221. Môžete jednoducho prepínať medzi jazdnými režimami, ovládať svetlá alebo aktivovať asistenciu pri jazde.

Kompatibilný so všetkými stredovými a zadnými motormi Bafang
Displej a riadiaca jednotka v jednom
Vodotesnosť podľa IP X5
Bluetooth a kompatibilita s aplikáciou Bafang GO
Rozmery: 74 x 59 x 51 mm (d x š x v)

Výrobca Leader Fox

Český LEADER FOX patrí medzi najobľúbenejšie značky elektrobicyklov. Značka ponúka široký sortiment 40 modelov od skladacích, mestských elektrobicyklov až po obľúbené cestovné a terénne modely. Vďaka plnej integrácii batérie a využívaniu výkonných stredových i nábojových pohonov je to voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a design za rozumnú cenu.

Elektrobicykle Leader Fox

Parametre

Typ pohonu BAFANG M420, 36V/250W, 80Nm
Ovládanie BAFANG
Kapacita a typ batérie LG 540 Wh / 15 AH / 36V
Typ a materiál rámu HLINÍKOVÝ 6061
Predná vidlica ZOOM 188D, ZDVIH 65mm
Počet prevodov 9
Prehadzovačka S-RIDE, 11-50T
Radenie S-RIDE, 9 RYCHLOSŤOU
Typ a značka bŕzd TEKTRO T875, HYDRAULICKÉ, 2 PÍSTY
Nosnosť 120 kg
Plášte CST 28X1,75
Nabíjačka 42V / 3Ah
Displej BAFANG DP C221, BLUETOOTH