CRUSSIS ELEKTROKOLA

Horský elektrobicykel CRUSSIS e-Guera 11.7

Jedno z najobľúbenejších a najpredávanejších dámskych elektrobicyklov. Model "jedenáctkové" rady je našlapaný tými najmodernejšími e-bikovým technológiami. Sú miesta kam ste sa ešte neodvážili? E-Guera 11.7 vás tam bezpochyby vyvezie.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

€ 3 799

€ 3 140 bez DPH

Dostupnosť: Teraz nie je skladom

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
CRUSSIS e-Guera 11.7
  • motor: BOSCH Performance CX 4. gen
  • batéria: BOSCH PowerTube 625
  • veľkosť rámu: 17", 19"
  • počet prevodov: 12
  • displej: BOSCH Intuvia
  • zdvih vidlice: 120 mm

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Dámsky horský e-bicykel e-Guera 11.7 2022. S e-bicyklom e-Guera 11.7 vybaveným tým najlepším, čím môže byť e-bicykel v tejto cenovej kategórii vybavený, sa nemusíte obávať žiadnej vzdialenosti, žiadneho kopca ani toho, že vás ostatní predbehnú.

Horský elektrobicykel e-Guera 11.7 je k dispozícii vo veľkostiach rámu 17" a 19" a je postavený na 27,5" kolesách. Ak uprednostňujete 29" kolesá, k dispozícii je e-bicykel e-Fionna 11.7.

Hliníkový rám elektrobicykla je vyladený do najmenšieho detailu, a to nielen z hľadiska pohodlia, ktoré zaručuje znížená rámová trubka, ale aj z hľadiska ovládateľnosti a stability aj na tých najzakrútenejších cestách a lesných chodníkoch. Pomáha tomu elektromotor v strede e-bicykla a batéria, ktorá je plne integrovaná do rámu.

Elektrobicykle Crussis série "jedenást" sú vybavené špičkovým 250W elektromotorom BOSCH Performance CX 4th Gen s krútiacim momentom 85 Nm a sú napájané výkonnejšou batériou Bosch PowerTube 625 s kapacitou 625 Wh (16,7 Ah). Dojazd je až 150 km - samozrejme, vždy závisí od profilu trate a spôsobu využívania asistencie, ktorá sa ovláda prostredníctvom panelu BOSCH Intuvia - na displeji sa zobrazuje stav batérie, zvolená úroveň asistencie elektromotora, rýchlosť a prejdená vzdialenosť.

Radenie je zabezpečené špičkovou 12-rýchlostnou sadou SRAM GX Eagle 12s. Jazdu spríjemňuje vzduchom odpružená vidlica ROCKSHOX FS Recon Silver RL Solo Air 27,5" so zdvihom 120 mm a uzamykaním z vidlice, hydraulické kotúčové brzdy Sram Guide T a bikové plášte MAXXIS ARDENT 27,5 X 2,40, ktoré udržia elektrobicykel na ceste, chodníku alebo traile za každých okolností.

Vďaka svojej nekompromisnej kvalite a skvelému dizajnu sa Crussis e-Guera 11.7 stáva skutočným e-bikovým priateľom, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol, nebo nás rovnou kontaktujte, nebo přijďte navštívit náš showroom.


Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Stredový motor BOSCH Performance Line CX 2020

BOSCH Performance Line CX 2020

Stredové motory sú aktuálne najvyužívanejšími pohonmi v elektrobicykloch. I keď ich nástup prišiel až v roku 2014, svojími prednosťami si veľmi rýchlo získali obrovskú obľubu. Stredové motory takmer vytlačili nábojové motory a aktuálne sa nachádzajú snáď vo všetkých typoch bicyklov.

Viac informácií

Batéria BOSCH POWER TUBE 625 integrovaná do elektrobicykla

BOSCH POWER TUBE 625

Vďaka menovitej kapacite 16,7 Ah a cca. 625 Wh energii prináša lithium-iontová batéria maximálne rozsahy a výšky vo vašom dosahu. Dobre zaistený PowerTube 625 z krytu nevypadne ani v náročnom teréne. Napriek tomu je stále ľahko odstraniteľný. Po cca 3,7 hodinách je batéria plne nabitá rýchlou nabíjačkou 6 A, zatiaľ čo polovica nabitia je dosiahnutá už po cca 1,4 hodiny.

Viac informácií

Displej BOSCH Intuvia

Displej BOSCH Intuvia

Displej Intuvia je výborne čitateľný za všetkých svetelných podmienok a intuitívně a veľmi ľahko ovládateľný. Vďaka oddelené riadiacej jednotke zostávajú Vaše ruky vždy bezpečne na riadidlách. Displej vie odporučiť optimálnu rychlosť, čo znamená, že vždy šlapete na správny rychlostný stupeň. Tým sa šetrí batérie a zvyšuje dojazd. Intuvia znamená, že máte vždy prehľadne všetky jazdné data.

Viac informácií

Výrobca Crussis

Spoločnosť CRUSSIS Electrobikes je dovozcom elektrobicyklov vlastnej značky od roku 2012. Elektrobicykle.sk ponúka kompletný sortiment značky CRUSSIS – mestské, terénne aj cestovné elektrobicykle s výborným pomerom ceny a výkonu.

Elektrobicykle Crussis

 

Parametre

Typ pohonu BOSCH Performance CX 4. gen, stredový, 250W, 85 Nm
Ovládanie BOSCH Intuvia
Kapacita a typ batérie BOSCH PowerTube 625 (625 Wh / 16,7 Ah)
Typ a materiál rámu Alu 6061
Predná vidlica ROCKSHOX FS Recon Silver RL Solo Air 27,5", 120 mm, uzamykateľná z vidlice
Počet prevodov 1 x 12
Prehadzovačka SRAM GX Eagle, 12 rychlosťou
Radenie SRAM NX Eagle
Predné brzdy Sram Guide T, hydraulická, rotor 200 mm
Zadné brzdy Sram Guide T, hydraulická, rotor 180 mm
Kľuky CRS ISIS 170 mm
Kazeta SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z
Predstavec CRUSSIS Al, 50 mm, pevný
Reťaz SRAM Eagle SX 12s
Riadidlá CRUSSIS Al, 700 mm
Sedlo Selle ROYAL
Sedlovka CRUSSIS so zámkom, 30,4 / 350 mm
Nosnosť 120 kg
Ráfiky CRUSSIS 27,5", 25mm
Predný náboj CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, pevná os 15x100mm
Zadný náboj CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, pevná os 12x142mm
Plášte MAXXIS Ardent 27,5 x 2,40
Pedále WELLGO
Hlavové zloženie Tappered 1,5"

Videá

Crussis e-Guera 11.7