Predsezónna akcia na elektrobicykle

10. marca 2020

Predsezónna akcia na elektrobicykle

Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu na dva špičkové elektrobicykle. Za elektrobicykel Mondraker v modrom prevedení zaplatíte iba 2800 EUR miesto 3120 EUR. Je to horský elektrobicykel so stredovým motorom Bosch Performance CX s maximálnym výkonom 600 W a krútiacim momentom až 75 Nm.

 

Elektrobicykel BH Atom Brose S je tiež horský bicykel s motorom Brose Drive S s tromi senzormi a krútiacim momentom až 90Nm. Batéria je integrovaná vnútri rámu, kvôli čomu je elektrobicykel o 600 gramov ľahší. Elektrobicykel BH Atom Brose S je vybavený farebným 2,8" displejom s mnohými funkciami (napríklad stupne asistencie rozlišuje rôznymi farbami ) a USB konektorom. Posledný kus tohto elektrobicykla ponúkame za cenu 2116 EUR miesto pôvodnej ceny 2916 EUR.

 

Ideálny čas na zaobstaranie elektrobicykla je práve teraz – pred začiatkom sezóny. Nové modely roku 2020 aj staršie elektrobicykle ponúkneme za najlepšie ceny. Väčšinu tohtoročných elektrobicyklov už máme na sklade a máte tak najväčší výber. Na jar bývajú tie najzaujímavejšie elektrobicykle často už vypredané.


Aké výhody Vám ponúkame na ELEKTROBICYKLE.SK?

  • Doručenie kompletne zmontovaného elektrobicykla k vám domov ZADARMO
  • Predsezónnu ZĽAVU na už vyrobené elektrobicykle
  • Pred-objednávkovú ZĽAVU 5 % na elektrobicykle, na ktoré sa tešíme
  • Možnosť predĺženej záručnej doby na elektrobicykel i na batériu
  • Predpredajnú STAROSTLIVOSŤ: nastavenie bicykla podľa vašich požiadaviek