Vzhľadom k veľkému dopytu môže expedície elektrobicykle trvať až tri týždne.  Ďakujeme za pochopenie.

Predsezónna akcia na elektrobicykle

10. marca 2020

Predsezónna akcia na elektrobicykle

Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu na dva špičkové elektrobicykle. Za elektrobicykel Mondraker v modrom prevedení zaplatíte iba 2800 EUR miesto 3120 EUR. Je to horský elektrobicykel so stredovým motorom Bosch Performance CX s maximálnym výkonom 600 W a krútiacim momentom až 75 Nm.

 

Elektrobicykel BH Atom Brose S je tiež horský bicykel s motorom Brose Drive S s tromi senzormi a krútiacim momentom až 90Nm. Batéria je integrovaná vnútri rámu, kvôli čomu je elektrobicykel o 600 gramov ľahší. Elektrobicykel BH Atom Brose S je vybavený farebným 2,8" displejom s mnohými funkciami (napríklad stupne asistencie rozlišuje rôznymi farbami ) a USB konektorom. Posledný kus tohto elektrobicykla ponúkame za cenu 2116 EUR miesto pôvodnej ceny 2916 EUR.

 

Ideálny čas na zaobstaranie elektrobicykla je práve teraz – pred začiatkom sezóny. Nové modely roku 2020 aj staršie elektrobicykle ponúkneme za najlepšie ceny. Väčšinu tohtoročných elektrobicyklov už máme na sklade a máte tak najväčší výber. Na jar bývajú tie najzaujímavejšie elektrobicykle často už vypredané.


Aké výhody Vám ponúkame na ELEKTROBICYKLE.SK?

  • Doručenie kompletne zmontovaného elektrobicykla k vám domov ZADARMO
  • Predsezónnu ZĽAVU na už vyrobené elektrobicykle
  • Pred-objednávkovú ZĽAVU 5 % na elektrobicykle, na ktoré sa tešíme
  • Možnosť predĺženej záručnej doby na elektrobicykel i na batériu
  • Predpredajnú STAROSTLIVOSŤ: nastavenie bicykla podľa vašich požiadaviek