TERN ELEKTROKOLA

Mestský elektrobicykel TERN GSD R14

Alternatíva k motorizovaným vozidlám. Industriálny nákladné elektrobicykel s nulovými emisiami.

Kdy ekolo dostanete?

Cena elektrobicykla: € 10 000 Bonus za predobjednávku: € 500 Teraz zaplatíte iba zálohu 20 %: € 2 000

Dostupnosť: PREDOBJEDNÁVKA

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

TERN GSD R14

Mimoriadne užitočné - prekvapivo malé

GSD bez problémov odvezie dve deti a týždenný nákup alebo 180 kg nákladu, pričom na dĺžku meria len 180 cm, čo je menej ako mestský bicykel holandského typu. Vďaka skladaciemu predstavcu Physis a zaťahovacej sedlovke môžete bicykel uskladniť v byte alebo ho prepravovať vo väčšom kombi. GSD sa dá individuálne nastaviť pre osoby vysoké od 150 do 195 cm, takže ho môžu používať všetci - mama, otec aj deti. Špičkový motor Bosch Cargo poháňajú dve batérie s kapacitou 500 Wh, vďaka ktorým má bicykel GSD dojazd až 250 km. Dodáva sa s integrovaným osvetlením, blatníkmi, stredovým stojanom a dokonca aj s opierkami na nohy pre spolujazdca - všetko, čo na bicyklovanie potrebujete.

TERN GSD R14

Vozidlo GSD je určené na prepravu nákladu, a tým myslíme veľa vecí. Rám, vidlice a komponenty boli testované tak, aby zvládli viac ako 180 kg celkového zaťaženia jazdca a nákladu. Štandardne sa dodáva s integrovaným 80 cm zadným nosičom. Na GSD sa zmestia dve deti v sedačkách Thule Maxi alebo jeden dospelý pasažier. Na bicykel je možné pridať ďalšie nosiče v podobe spodných držiakov a zadného alebo predného nosiča. Spoločnosť Tern zverejní aj rozmery upevňovacích bodov rámu, aby si záujemcovia mohli navrhnúť a zostaviť vlastné príslušenstvo nosičov.

TERN GSD R14

Prenosnosť, skladovateľnosť
Hoci GSD dokáže prepraviť extrémne veľký náklad, nemá problém poradiť si s rušným mestským prostredím. Keďže nie je dlhší ako štandardný bicykel, zmestí sa na štandardné nosiče v autách a autobusoch. Navyše sa dá zložiť na ešte menšiu veľkosť pomocou patentovaného terénneho skladacieho mechanizmu. Na zmenšenie výšky o 1/3 a šírky o 40 % sú potrebné len tri sekundy. Výsledné rozmery tak umožňujú, aby sa bicykel prepravoval VNÚTORNE do automobilov strednej triedy, ako je napríklad VW Touran. Vďaka špeciálne navrhnutému nosiču možno GSD prepravovať vertikálne aj v malom výťahu.

 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Kapacita batérie
Prevažujúci profil trasy
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 2090 Kč nyní pouze za 490 Kč. U elektrokol nad 80.000 Kč doprava ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Stredový motor BOSCH Performance Line CX 2020

BOSCH Performance Line CX 2020

Stredové motory sú aktuálne najvyužívanejšími pohonmi v elektrobicykloch. I keď ich nástup prišiel až v roku 2014, svojími prednosťami si veľmi rýchlo získali obrovskú obľubu. Stredové motory takmer vytlačili nábojové motory a aktuálne sa nachádzajú snáď vo všetkých typoch bicyklov.

Viac informácií

Displej Bosch Purion

Displej Bosch Purion

Purion je minimalistický palubný počítač pre každého, kto si praje mať elegantný vzhľad na riadidlách, či už pre použitie v meste alebo v teréne. Všetky dôležité informácie získate pohodlne stlačením tlačidla počas jazdy, pričom obe ruky zostávajú na riadidlách. Päť rôznych jazdných režimov vám poskytne správnu podporu v každej situácii. Displej je dodávaný vrátane kabeláže, držiaku na riadidlá a je dostupný v dvoch farebných prevedeniach.

Viac informácií

Parametre

Typ pohonu Bosch Cargo Line Gen 4, 250W
Ovládanie Bosch Purion display
Kapacita a typ batérie Bosch (1000 Wh) 2x 500 Wh
Prehadzovačka Rohloff® Speedhub
Typ a značka bŕzd Magura® MT5 eSTOP
Reťaz Gates® CDX
Sedlovka Cane Creek® Thudbuster ST
Nosnosť 180 kg
Ráfiky a náboje Atlas Wheels™
Osvetlenie RearStop™ + Ignis™
Displej Bosch Purion display
Stojanček Atlas Lockstand™