Stredový motor Comp C18

Středový motor Comp C18Pohonná jednotka založená na kombinácii japonskej technológie výroby motora a českej elektroniky (kontroler, softvér), vrátane gearsensor.com novej generácie s názvom GSGI, ktorý indikuje zaradený stupeň.

Středový motor Comp C18

 

Toto unikátne technické riešenie umožňuje

  • premenlivé zníženie výkonu motora v priebehu radenia sa uskutočňuje na základe aktuálne zaradenej pozície a zadaných parametrov v kombinácii so získanými údajmi zo systému. Toto riešenie umožňuje zníženie krútiaceho momentu motora v priebehu radenia a zabraňuje reštartovaniu motora skôr než prebehne radenie. Parametre radenia definuje jazdec prostredníctvom displeje, a to podľa individuálne preferovanej kadencie a niekoľkých ďalších hodnôt parametrov radenia.
  • odporúčanie optimálnej zaradenej pozície na základe optimálneho využitia účinnosti elektromotora v kombinácii s ďalšími údajmi zhromaždenými zo systému. Účelom je šetrenie energie batérie a vďaka tomu predĺženie dojazdovej vzdialenosti na jedno nabitie batérie. Toto odporúčanie sa zobrazuje formou grafického symbolu šípky na displeji.
  • zobrazenie informácie o zaradenom stupni na obrazovke displeja. Táto pohonná jednotka naviac ponúka bezsenzorový, sinusoidný programovateľný kontroler, ktorý umožňuje výrobcom elektrobicykla vyladiť správanie systému nastavením rôznych parametrov.

 

 

Typ motora stredový
Výkon 250 W
Max. krútiaci moment 80 Nm
Napätie 36 V
Senzor šliapania torzný senzor
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,0 kg

 

Displej / ovládanie RM1

 

Displej RM-1
  • postranný LCD displej s integrovanými tlačidlami
  • minimalistický so základnými funkciami
  • určený na použitie v kombinácii s aplikáciou Comp Drives
  • Bluetooth
  • USB

 

Zvýšenie rýchlosti elektrobicykla až na 50 km/h

Upravíme váš elektrobicykel so stredovým pohonom Comp tak, že podpora elektropohonu dosiahne až 50 km/h! 

Legislatíva upravuje prevádzku elektrobicyklov rýchlejších ako 25 km/h v Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EU) č. 168/2013 z 15. januára 2013 o schvaľovaní dvojkolesových alebo trojkolesových vozidiel a štvorkoliek a dozorom nad trhom s týmito vozidlami, konkrétne v článku 2, odsek 2, bod g)

Táto právna úprava (obmedzenie výkonu a rýchlosti elektrobicykla) sa nevzťahuje na tieto vozidlá určené predovšetkým na využitie v teréne a konštruované na jazdu na nespevnenom povrchu;

Tento doplnok riadiacej jednotky deaktivuje rýchlostné obmedzenie asistencie na 25 km/h.

Váš terénny alebo trekingový elektrobicykel môže jazdiť mimo verejných komunikácií aj vyššou rýchlosťou než 25 km/h.  

Úprava odstraňuje rýchlostné obmedzenie BEZ NEŽIADUCICH EFEKTOV:

  • údaje ako sú aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, celková vzdialenosť, kadencia, výkon, dojazd, stav batérie a podobne sa na displeji zobrazujú podľa skutočného stavu.
  • úprava nespôsobuje žiadne blikanie displeja ani iné efekty

 

Kompletná ponuka elektrobicyklov s motorom Comp