Stredový motor Brose Drive S-Mag

Brose Drive S

 

Stredový pohon Brose je pravdepodobne najtichším elektromotorom používaným v elektrobicykloch. Je to vďaka tomu, že miesto kolesového je na prenos kinetickej energie použitý karbónový remeň. Obrovský krútiaci moment až 90 Nm a veľmi presné dávkovanie výkonu ho predurčuje na použitie v modeloch eMTB. Vďaka malému objemu je motor BROSE typicky skoro neviditeľne integrovaný do rámu elektrobicykla.

 

Brose Drive SBrose Drive S

Výkonné modely Brose Drive S sú správnymi partnermi športových e-bikerov. Obzvlášť citlivá reakcia umožňuje špičkový výkon na náročných trasách.

Vďaka inovatívnemu horčíkovému plášťu váži len 2,9 kg a ponúka maximálnu podporu až 410 procent, čím poskytuje horským cyklistom jedinečný zážitok z jazdy.

Či už na štarte, do kopca, na zložitých cestách alebo pri vypnutom pohone pri rýchlosti nad 25 km/h, Brose Drive S Mag prirodzene podporuje jazdca v každej jazdnej situácii a vďaka presnému systému senzorov dobre reaguje na individuálny štýl jazdy.

V kombinácii s tichým chodom poskytuje Brose Drive S Mag najprirodzenejší zážitok z jazdy.

 

           

 


 

 

Zvýšenie rýchlosti elektrobicykla až na 50 km/hod

Tento doplnok riadiacej jednotky deaktivuje rýchlostné obmedzenie asistencie na 25 km/h stredového pohonu Brose e-bike System.

Vďaka tejto úprave využijete plný potenciál elektropohonu!  

Elektromotor Brose je aktuálne najsilnejší stredový motor na trhu a má dostatočnú rezervou výkonu, aby rýchlosť >50 km/h zvládal. 


Produkt úplne odstraňuje rýchlostné obmedzenie BEZ NEŽIADÚCICH EFEKTOV:

  • údaje ako sú aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, celková vzdialenosť, kadencia, výkon, dojazd, stav batérie a podobne sa na displeji zobrazujú podľa skutočnosti.
  • funkciu je možné kedykoľvek v priebehu jazdy vypnúť a zapnúť tlačidlom.
  • stav zariadenia je vždy indikovaný určitým elementom na displeji po celú dobu, kedy je zariadenie aktívne. Ako používateľ tak vždy viete, či je obmedzovač zapnutý, alebo nie.
  • zariadenie nespôsobuje žiadne blikanie displeja ani iné efekty
     
  • tento produkt je legálny na Európskom trhu a je riadne označený a vybavený príslušnými atestami.
     

Kompletná ponuka elektrobicyklov s motorom Brose Drive