SpeedBustery B.Tuning pre Bosch

Tuningový čip SpeedBustery B.tuning ponúka jedinečné spojenie vášho elektrobicykle s mobilným telefónom. Múdra aplikácie Vám dovolí monitorovať funkcie elektrobicykle v reálnom čase a využiť tak jeho potenciál naplno.

Kdy ekolo dostanete?

€ 262

€ 217 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Popis

SpeedBustery B.Tuning je v prvom rade nástroj po monitoring a diagnostiku elektrobicykle používajúce chytrý telefón.

Aplikácia využíva technológiu B luetooth na získavanie dát a zobrazenie parametrov jazdy. Jednotlivé výlety môžete ukladať, porovnávať svoje výsledky s priateľmi a sledovať vlastné výkony.

Tuning elektrobicyklov SpeedBustery B.Tuning prináša funkciu odblokovanie rýchlosti elektrobicykle. Výpomoci elektrobicykle nie je obmedzená limitom 25 km / h. Tuning je možné ovládať priamo z aplikácie alebo tlačidlom WALK.

Aplikácia ponúka aj možnosť tuning úplne skryť. Po aktivácii funkcie Skryť tuning už nebude možné tuning zapnúť tlačidlom walk / light na elektrobicykli. Môžete ho však naďalej aktivovať v mobilnej aplikácii.

Zároveň je tento produkt bezpečnostným doplnkom Vášho elektrobicykle. V mobilnej aplikácii je možné dočasne vypnúť motor elektrobicykle a pridať tak k zámku ďalšiu úroveň zabezpečenia. Zabránite tak zneužitiu a neautorizované manipuláciu s elektrobicyklom.

Na svojom telefóne môžete ľahko zobraziť dostupné dáta z Vášho elektrobicykle. Väčšina športových aplikácií využíva iba hrubé odhady hodnôt. Tieto veličiny sa tak môžu od skutočných dát z elektrobicykle líšiť až o 20%. Aplikácia SpeedBustery ale zobrazuje úplne reálne dáta z riadiacej jednotky elektrobicykle - a to v reálnom čase!

Aplikácia obsahuje:

  • zámok motora
  • Vypínanie a zapínanie odblokovanie rýchlosti
  • Funkciu Skryť tuning
  • Zobrazovanie dát z jazdy a technických údajov elektrobicykle

Pripojenie tuningového čipu SpeedBustery B-Tuning do elektrobicykle zvládne so základným náradím aj úplný začiatočník. Jedná sa o nedeštruktívne zmenu - jednoducho zapojíte niekoľko konektorov do motora elektrobicykle. Demontáž je rovnako jednoduchá.

Elektrobicykel môžete ďalej bežne používať aj bez spárovanie s telefónom. V tomto môžete ďalej používať vypínanie obmedzovača rýchlosti. Jednoducho aktivujete funkciu SpeedBustery krátkym stlačením tlačidla WALK alebo LIGHT (podľa typu motora). Po stlačení sa na ovládacom paneli krátko zobrazí aktuálnu rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBustery aktivovaný. Po opätovnom stlačení tlačidla WALK sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBustery deaktivovaný.

Stále pracujeme na vývoji a zdokonaľovaní našich produktov. Čoskoro môžete očakávať aktualizácie mobilné aplikácie SpeedBustery. Do aplikácie budú postupne pridávané ďalšie možnosti nastavenia a diagnostické prvky. Aktualizácia prebehnú automaticky a sú úplne zadarmo.

Odporúčame, aby ste si pred objednaním produktu SpeedBustery B.Tuning stiahli aplikáciu SpeedBustery a vyskúšali, či funguje na Vašom typu telefónu. Je nutné, aby bol Váš telefón vybavený verzií Bluetooth 4.0 alebo vyšší.

 

Get it on Google Play

Download on the App Store

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.