Motor PANASONIC GX ULTIMATE

 

Motor PANASONIC GX ULTIMATE

 

Najlepšia technológia vo svojej triede pre váš e-MTB zážitok

Ak chcete maximalizovať pôžitek z jazdy na e-MTB je tu najlepší motor vo svojej triede s krútiacim momentom 90 Nm a hmotnosťou len 2,95 kg, ktorý vám umožní dosiahnuť najťažšie ciele.

Panasonic GX Ultimate sa stal horúcim favoritom medzi  elektrobicyklami so stredným motorom. Vďaka vysokému výkonu, ktorý udržuje stabilnú prevádzku a konštantnú a silnú podporu, je jedným z najvýkonnejších elektromotorov na trhu. Nízko položené ťažisko stredového pohonu Panasonic prispieva k dobrej stabilite elektrobicykla.

Robustný a výkonný - motor Panasonic GX Ultimate, 90 Nm, 36 V je stvorený pre dokonalý zážitok z jazdy na horskom e-biku. Vďaka podpore, ktorá je rovnako stabilná ako výkonná, perfektne zvláda aj tie najstrmšie stúpania. Aj pri nízkej kadencii poskytuje konštantný a silný výkon. 

Je vybavený torzným (tlakovým) snímačom, ktorý umožňuje riadiacej jednotke vyhodnotiť, ako silno jazdec šliape do pedálov, a regulovať výkon motora podľa režimu asistencie. 

Ide o úplne jedinečný elektromotor - je výkonný, tichý, úsporný a ponúka bezkonkurenčný zážitok z jazdy. 

Elektrobicykle s motorom Panasonic sú ideálne do každého terénu a môžete sa na ne spoľahnúť aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Motorom Panasonic sú vybavené elektrobicykle CRUSSIS, elektrobicykle LEADER FOX a elektrobicykle KELLYS.

 

 

Typ motora stredový
Výkon - nominálne 250 W
Max. krútiaci moment 90 Nm
Maximálna výpomoc 600 %
Napätie 36 V
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 2,95 kg

 

Motor PANASONIC GX ULTIMATE

Panasonic GX Ultimate

 

KOMPLETNÁ PONUKA ELEKTROBICYKLE S MOTOROM PANASONIC GX ULTIMATE