MOTOR Giant SyncDrive Core

Stredový motor

Giant SyncDrive Core

Motor SyncDrive Core
 
 Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonem 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant so spoločnosťou Yamaha, lídrom v oblasti elektromotorov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Napriek kompaktným rozmerom poskytujú vysoký krútiaci moment až 50 Nm, ktorý je cítiť hneď od začiatku. Dôležitá je aj ich okamžitá reakcia - motor sa spustí hneď, ako stlačíte nohu. Táto rýchla odozva sa prejavuje nielen pri akcelerácii, ale aj v strmých stúpaniach, keď sa spoliehate na to, že vás bicykel potiahne nahoru.

Motory SyncDrive vytvárajú proporcionálne a lineárne zvýšenie energie, ich prevádzka je predvídateľná, plynulá a tichá, skrátka ako prirodzené zvýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Core

SyncDrive Core

  • kompaktnejší a ľahší motor ideálny na každodennú jazdu Šport 
  • vysoký krútiaci moment 50 Nm
  • 100 % krútiaci moment od počiatočných otáčok
  • 6-senzorová technologie Giant PedalPlus
  • technológia Smart Assist, ktorá zahŕňa šesť snímačov vrátane detekcie sklonu a akcelerometra
  • prispôsobiteľné jazdné režimy (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)
  • rýchlejší čas odozvy - 190 ms 
  • kadencia - 100 otáčok za minútu 
     

Či už chcete jazdiť po meste, vyskúšať novú trasu alebo preskúmať dobrodružstvo, motor SyncDrive Core bol navrhnutý tak, aby vás tam dostal! SyncDrive Core je ideálny pre elektrobicykle s nízkym prierezom rámu a ponúka prirodzený, neohrozujúci pocit z jazdy. SyncDrive Core ponúka tichý pohon a zároveň dodáva výkon pre mimoriadne pohodlnú a uvoľnenú jazdu na e-biku. Výsledkom je mimoriadne pohodlná, tichá a prirodzená jazda s výkonným, nastaviteľným pomerom podpory až do 300 %.

 

VÝHODY

TICHÝ: Počas jazdy si budete môcť vychutnávať rozhovory s priateľmi a upokojujúce zvuky prírody vďaka najnovšej technológii Yamaha na elimináciu hluku, vďaka ktorej je tento motor mimoriadne tichý.

SMART ASSIST: Motor SyncDrive Core využíva funkciu Smart Assist na automatické prispôsobenie režimu vášmu tempu jazdy, aby ste si užili relax a zábavu. Vyvinuté pre nenáročné štýly jazdy a terén, aby ste si mohli vychutnať efektívnu jazdu s prirodzeným pocitom a vychutnať si scenériu.

HLADKÁ JAZDA: SyncDrive Core poskytuje tichú a hladkú podporu pre pokojnú a ľahkú jazdu. Vďaka optimalizovanému času odozvy, dodávke energie a účinnosti batérie môžete očakávať pohodlný a pokojný pohyb.

 

Typ motora stredový
Výkon - nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 50 Nm
Systémy podpory Eco
Tour
Active
Sport
Power
Maximálna kadencia Eco: 100 rpm 
Tour: 100 rpm 
Active: 100 rpm 
Sport: 100 rpm 
Power: 100 rpm
Úroveň asistencie motora Eco: 75 %
Tour: 105 %
Active: 175 %
Sport: 250 %
Power: 350 %
Napätie 36 V
Senzor technológia Giant PedalPlus so 6 snímačmi
Max. asistenčná rýchlosť 25 km/h
Hmotnosť 2,9 kg

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg