PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY LEN PRE VÁS

ELEKTROKOLA GIANT

Celoodpružený elektrobicykel GIANT TRANCE E + 2 PRO

Skvelé odpruženie Maestro, dokonale premyslená trailová geometria a zdvihy 150/140 mm sú zárukou toho, že model Trance je perfektný elektrobicykel cna technické trialy a zábavné Singletracky.

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
 • Motor SyncDrive Pro poskytuje Trance E + Pro masívny krútiaci moment 80 Nm a 360 % laditeľnú podporu, a to všetko sa ovláda novou aplikáciou Giant E-bike.
 • Môžete si užiť každý aspekt jazdy na elektrobicykli, či už chcete jazdiť s plným výkonom, alebo menej agresívne.
 • Vybavené 140 mm plynulého odpruženia Maestro vzadu, 150 mm vpredu a geometriou rámu určeného na 27,5 kolesá. Je to úplne nový spôsob riešenia technických stop pre jednotlivca.
 • EnergyPak 500 je integrovaný do spodnej rúrky rámu AluxX SL.
 • Nové ovládanie RideControl ONE vám poskytuje funkcie na sledovanie navigácie, zdravia a kondície, vďaka čomu má tento elektrobicykel viac funkcií ako kedykoľvek predtým.

 

Šetrite svoju energiu v náročných výstupoch, nech si môžete poriadne užiť následné dlhé zjazdy! U našich celoodpružených modelov Trance E + Pro máte vďaka motoru SyncDrive Pro Yamaha k dispozícii podporu až 360 % a teraz aj automatický režim Smart Assist, aby ste sa pri jazde nemuseli o nič starať – teda okrem samotnej jazdy, ktorú si tak ešte viac užijete!

Model Trance E + je postavený na hliníkovom ráme AluxX SL s karbónovým horným vahadlom a prostredníctvom odpruženia Maestro poskytuje 140 mm zdvihu. O tlmenie nerovností vpredu sa perfektne postará vzduchová vidlica so zdvihom 150 mm. Stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha prináša vysoký krútiaci moment 80 Nm a asistenciu až 360 %. Energiu si berie z lítiovej batérie Giant EnergyPak 500 Wh, ktorá je plne integrovaná a nájdete ju zospodu dolnej rámovej rúrky. Na veľmi rýchle nabíjanie batérie dostávate k elektrobicyklu 6-ampérovú nabíjačku SmartCharger, ktorá dokáže úplne vybitú 500 Wh batériu nabiť na 100 % za 3 hodiny 40 minút, na 80 % len za 2 hodiny a 20 minút. Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje výrazné ergonomické tlačidlá na prepínanie jazdných režimov, veľmi dobre viditeľné LED diódy na zobrazenie stavu batérie a zvoleného jazdného režimu a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist. Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad vyladenie jazdných režimov podľa vašich preferencií alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Pokiaľ ide o výbavu elektrobicykla, všetky modely majú radenie 1x12 so širokým rozsahom prevodov, chýbať nesmie teleskopická sedlovka s ovládaním na riadidlách a kvôli vyššiemu komfortu a bezpečnej jazde v teréne sú dôležité aj širšie ráfiky a plášte – všetky modely majú preto plášte v rozmere 2,6".

Hlavní přednosti

Vysoký výkon a dlhý dojazd

Stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký krútiaci moment 80 Nm a podporu až 360 %. Plne integrovaná lítiová batéria Giant EnergyPak Smart ponúka kapacitu 500 Wh. Mimoriadne rýchle nabíjanie umožní 6-ampérová nabíjačka Smart Charger, ktorá dokáže úplne vybitú 500 Wh batériu nabiť na 100 % za 3 hodiny 40 minút, na 80 % len za 2 hodiny a 20 minút.

 

Automatický režim Smart Assist

Okrem 5 jazdných režimov, ktoré volíte manuálne, máte k dispozícii aj plne automatické nastavenie pomoci motora (tzv. Režim Smart Assist), kedy systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Kvôli tejto funkcii je tu použitá 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.

 

Skvelé odpruženie Maestro

Plne aktívne zadné odpruženie Maestro, ktoré u modelu Trance E + poskytuje 140 mm zdvihu, je citlivé ku všetkým typom nerovností. Jazda v teréne tak bude oveľa príjemnejšia a zábavnejšia. A navyše, v tomto systéme, ktorý funguje na princípe virtuálneho (plávajúceho) stredu otáčania zadnej stavby, nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu pri šliapaní – vďaka tomu pri jazde nestrácate energiu a idete plynulejšie, rýchlejšie a s menšou námahou.

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobicykle.sk JE BATÉRIE A NABÍJAČKA VŽDY V CENE ELEKTROBICYKLA

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

 

Giant RideControl One - Nově ke stažení aplikace pro ovládání elektrokola přes mobilní telefon!

 

 • přehledně zobrazuje informace o jízdě
 • umožnuje uložit záznam informaci o předchozích jízdách
 • umožnuje vlastní nastavení síly asistence
 • kompatibilní se všemi koly Giant 2019 a novější

Download on the App Store

Get it on Google Play

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.

Stredový motor

Giant SyncDrive Pro

 

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel „vytiahne“ hore.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Pro

SyncDrive Pro

 • kompaktnejší a ľahší ako motor Sport (o 13 % menší, o 380 g ľahší – hmotnosť 3,1 kg)
 • vysoký krútiaci moment 80 Nm
 • 100 % krútiaceho momentu už od počiatočnej rýchlosti
 • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
 • 5 jazdných režimov, podpora 100 – 360 %
 • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)
 • rýchlejšia odozva – 190 ms (motor Sport má 500 ms)
 • vyššia maximálna kadencia – 120 otáčok za minútu (motor Sport má 110)
 • vyšší krútiaci moment v režimu walk assist – 60 Nm (motor Sport má 18,8 Nm)
 • ISIS os 128 mm a štandardný Q faktor 168 mm (motor Sport má štvorhran)

 

 

Typ motora stredový
Výkon – nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 80 Nm
Režimy podpory Eco
Basic
Active
Sport
Power
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm 
Basic: 110 rpm 
Active: 120 rpm 
Sport: 120 rpm 
Power: 120 rpm
Úroveň asistencie motora Eco: 100 %
Basic: 175 %
Active: 250 %
Sport: 300 %
Power: 360 %
Napätie 36 V
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,1 kg

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 

GIANT Energy Pack

GIANT Energy Pack sa vyrábajú s najnovšou technológiou lítium-iónovej batérie a sú kompletne integrované s dizajnom GIANT E-bike. Vyrábajú sa vo verziách 300 Wh, 400 Wh a 500 Wh.


Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Giant SyncDrive Pro, asistencia nastaviteľná až na 360 %, powered by YAMAHA
Ovládanie Giant RideControl ONE
Kapacita a typ batérie Giant EnergyPak Smart 500, 36 V 13.8 Ah integrovaná Lithium-Ion
Veľkosť rámu XS, S, M, L, XL
Typ a materiál rámu ALUXX SL Aluminum, 140 mm Maestro systém odpruženia, tlmič Fox Float DPS Performance, EVOL Large Volume sleeve, 3-position Lever
Predná vidlica Fox 36 Float Rhythm 27.5+ 150 mm, 44 mm offset, EVOL, Grip Damper, Sweep adjust, Boost 110x15QR, e-Bike optimized
Počet prevodov 1x12
Radenie a prehadzovačka Shimano SLX a Shimano Deore XT Shadow+
Prešmykovač MRP 1X CS custom
Typ a značka bŕzd Shimano BR-MT520, hydraulické, kotúčové, 4-piestové, 203 mm disky
Kľuky Praxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
Kazeta Shimano HG-M7010
Predstavec Giant Contact SL 35
Reťaz KMC e.12 Turbo, EcoProteq
Riadidlá Giant Contact 35 Trail, 35 x 780 mm
Sedlo a sedlovka Giant Contact, Neutral a Giant Contact Switch, dropper, 30,9 mm
Ráfiky a náboje Giant AM 27.5+ a náboje Shimano Boost
Plášte "Maxxis Minion DHF 27.5x2.6"" skladacie, Tubeless, EXO, Dual compound [F] Maxxis HighRollerII 27.5x2.6"" Foldable, Tubeless, EXO, Dual Compound [R]"
Hmotnosť vrátane batérie 25 Kg
Stredové osi [F] 110x15 [R] 148x12 mm Micro-Spling Drive Body Thru-axle
Špeciálna výbava Giant EnergyPak 6A Smart charger

Videá

TRANCE E+ 2 PRO
EnergyPak
GIANT
TRANCE E+ 2 PRO