GIANT ELEKTROKOLA

Celoodpružený elektrobicykel GIANT Reign E+3

Legendárny enduro model Reign prichádza na scénu v úplne novej podobe - s výkonným stredovým elektromotorom Yamaha!

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

€ 5 791

€ 4 786 bez DPH

Dostupnosť: Teraz nie je skladom

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
GIANT Reign E+3
 • Hliníkový rám ALUXX SL s karbónovým horným vahadlom a uchytením tlmiča typu trunnion mount ponúka plných 160mm zdvihu. O tlmenie nerovností sa dokonale postará plne aktívne a vysoko citlivé odpruženie Maestro, ktoré vás ale nijako neobmedzuje pri jazde do kopca, kedy nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu. Predná vzduchová vidlica poskytuje ešte o 10mm vyšší zdvih ako zadná stavba, teda 170mm.
 • Výkonný stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha (85 Nm) ponúka päť jazdných režimov s podporou až 360%. Energiu si berie zinovované lítiové batérie Giant EnergyPak Smart 625 Wh, ktorá je plne integrovaná a nájdete ju zospodu dolnej rámovej rúrky. Keď batériu úplne vyčerpáte, šesťampérová rýchlonabíjačka vám batériu za pouhých 90 minút nabije na 60% kapacity. Rám kolesa je navyše pripravený na inštaláciu druhej batérie, ktorá vám pridá ďalších 250 Wh pre ešte vyšší dojazd (táto batéria EnergyPak Plus bude ponúkaná samostatne ako voliteľné príslušenstvo).
 • Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje výrazné ergonomické tlačidlá pre prepínanie jazdných režimov, LED diódy pre zobrazenie stavu batérie a zvolený jazdný režim a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist, čo je asistencia motora pri vedení bicykla za chôdze. Vďaka Bluetooth konektivite potom môžete váš bicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho smartfónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám potom ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií, ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť výšku podpory vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu.
 • Všetky modely Reign E+ sú osadené širokými „pluskovými“ ráfikmi, ktoré sú obuté do bezdušových plášťov so šírkou 2,6“ - jazda tak bude pohodlná, zábavná, bezpečná a navyše s menším rizikom defektu ako pri použití duší. A chýbať nesmie ani teleskopická sedlovka s ovládaním na riadidlách, ktorej kúzlo spočíva v tom, že všetky zjazdy a technické pasáže pôjdete s oveľa väčšou istotou vďaka zníženiu vášho ťažiska.

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 2090 Kč nyní pouze za 490 Kč. U elektrokol nad 80.000 Kč doprava ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací

 

 

Legendárny enduro model Reign nemusíme dlho predstavovať. V našej ponuke je od samého začiatku „enduro mánia“ a dá sa povedať, že ju sám odštartoval. Teraz tento matador ťažkých terénov prichádza na scénu v úplne novej podobe - s výkonným stredovým elektromotorom Yamaha!

Hliníkový rám ALUXX SL s karbónovým horným vahadlom ponúka plných 160 mm zdvihu. O tlmenie nerovností sa dokonale postará plne aktívne a vysoko citlivé odpruženie Maestro, ktoré vás ale nijako neobmedzuje pri jazde do kopca, kedy nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu. Predná vzduchová vidlica poskytuje ešte o 10 mm vyšší zdvih ako zadná stavba, teda 170 mm. Výkonný stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha (85 Nm) ponúka päť manuálne volených jazdných režimov s podporou až 360 %, k dispozícii ale máte aj plne automatický režim Smart Assist. Energiu si motor berie z inovovanej lítiovej batérie Giant EnergyPak Smart 725 Wh, ktorá je plne integrovaná a nájdete ju zospodu dolnej rámovej rúrky. Rám kolesa je navyše pripravený na inštaláciu druhej batérie, ktorá vám pridá ďalších 250 Wh pre ešte vyšší dojazd (táto batéria EnergyPak Plus bude ponúkaná samostatne ako voliteľné príslušenstvo). Ovládacia jednotka RideControl Ergo 3 ponúka integrované, užívateľsky prívetivé ovládacie prvky tlačidiel, ktoré sa ľahko používajú. Giant E-bike App vám ponúka možnosti ladenia a sledovania kondície špecifické pre E-bike. Vďaka Bluetooth konektivite potom môžete váš bicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho smartfónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám potom ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií, ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť výšku podpory vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Všetky modely Reign E+ sú osadené širokými ráfikmi, ktoré sú obuté do bezdušových plášťov so šírkou 2,6“ – jazda tak bude pohodlná, zábavná, bezpečná a navyše s menším rizikom defektu ako pri použití duší. A chýbať nesmie ani teleskopická sedlovka s ovládaním na riadidlách, ktorej kúzlo spočíva v tom, že všetky zjazdy a technické pasáže pôjdete s oveľa väčšou istotou vďaka zníženiu vášho ťažiska.

Hlavní přednosti

Vysoký výkon a dlhý dojazd


Stredový motor SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký krútiaci moment 85 Nm a podporu až 360 %. Plne integrovaná lítiová batéria Giant EnergyPak Smart ponúka kapacitu 725 Wh, ďalších 250 Wh pre ešte vyšší dojazd vám pridá druhá batéria EnergyPak Plus, ktorá bude ponúkaná samostatne ako voliteľné príslušenstvo. Mimoriadne rýchle nabíjanie umožní 6-ampérová nabíjačka Smart Charger – úplne vybitú 725 Wh batériu nabijete na 100% za 3:40 hod., na 80% iba za 2 hodiny a 20 minút.

Automatický režim Smart Assist


Okrem 5 jazdných režimov, ktoré volíte manuálne, máte k dispozícii aj režim Smart Assist, teda automatické nastavenie výšky podpory motora, aby ste sa pri jazde nemuseli o nič starať. Kvôli tejto funkcii je tu použitá 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.


Skvelé odpruženie Maestro


Plne aktívne zadné odpruženie Maestro, ktoré pri modeli Reign E+ 0 poskytuje 170 mm zdvihu, je citlivé na všetky typy nerovností, jazda v teréne tak bude oveľa príjemnejšia a zábavnejšia. A navyše pri tomto systéme, ktorý funguje na princípe virtuálneho (plávajúceho) stredu otáčania zadnej stavby, nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu pri šliapaní – vďaka tomu pri jazde nestrácate energiu a idete plynulejšie, rýchlejšie as menšou námahou.

 

Giant RideControl One - Nově ke stažení aplikace pro ovládání elektrokola přes mobilní telefon!

 

 • přehledně zobrazuje informace o jízdě
 • umožnuje uložit záznam informaci o předchozích jízdách
 • umožnuje vlastní nastavení síly asistence
 • kompatibilní se všemi koly Giant 2019 a novější

Download on the App Store

Get it on Google Play

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.

Stredový motor

Giant SyncDrive Pro

 

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel „vytiahne“ hore.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Pro

SyncDrive Pro

 • kompaktnejší a ľahší ako motor Sport (o 13 % menší, o 380 g ľahší – hmotnosť 3,1 kg)
 • vysoký krútiaci moment 80 Nm
 • 100 % krútiaceho momentu už od počiatočnej rýchlosti
 • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
 • 5 jazdných režimov, podpora 100 – 360 %
 • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)
 • rýchlejšia odozva – 190 ms (motor Sport má 500 ms)
 • vyššia maximálna kadencia – 120 otáčok za minútu (motor Sport má 110)
 • vyšší krútiaci moment v režimu walk assist – 60 Nm (motor Sport má 18,8 Nm)
 • ISIS os 128 mm a štandardný Q faktor 168 mm (motor Sport má štvorhran)

 

 

Typ motora stredový
Výkon – nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 80 Nm
Režimy podpory Eco
Basic
Active
Sport
Power
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm 
Basic: 110 rpm 
Active: 120 rpm 
Sport: 120 rpm 
Power: 120 rpm
Úroveň asistencie motora Eco: 100 %
Basic: 175 %
Active: 250 %
Sport: 300 %
Power: 360 %
Napätie 36 V
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,1 kg

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 

GIANT Energy Pack

GIANT Energy Pack sa vyrábajú s najnovšou technológiou lítium-iónovej batérie a sú kompletne integrované s dizajnom GIANT E-bike. Vyrábajú sa vo verziách 300 Wh, 400 Wh a 500 Wh.

Výrobca Giant

Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

Elektrobicykle Giant

Parametre

Typ pohonu SyncDrive Pro, 85Nm, powered by Yamaha
Ovládanie RideControl Ergo 3, grip integrated
Kapacita a typ batérie EnergyPak Smart 625WhEnergyPak Plus range extender compatible
Typ a materiál rámu ALUXX SL-grade Aluminum, Advanced Forged Composite Upper Rocker, 160mm Maestro suspension system, 'Boost' 148x12mm, UDHTM derrailleur hanger
Predná vidlica RockShox Domain 29er, 170mm travel, Motion Control damper, 15x110 Boost, Maxle Stealth
Počet prevodov 1 x 12
Prehadzovačka Shimano Deore 12-speed
Radenie Shimano Deore
Prešmykovač MRP 1X HD2 custom co-molded chain guide
Predné brzdy Shimano Deore BR-M4120, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
Zadné brzdy Shimano Deore BR-M4120, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
Kľuky Praxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set (S/M:160, L/XL:165)
Kazeta Shimano Deore CS-M6100-12, 10-51T, 12-speed
Predstavec Giant Contact SL 35
Reťaz KMC e.12 Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
Riadidlá Giant Contact Trail, 35x800mm
Sedlo Giant Romero Trail
Sedlovka Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm (S:125, M: 150, L/XL:170)
Nosnosť 120 kg
Ráfiky Giant AM 29"[F] 27.5"[R], Tubeless ready, 30mm inner width
Predný náboj Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15 [R] 148x12mm Micro-Spline Drive Body Thru-axle
Zadný náboj Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15 [R] 148x12mm Micro-Spline Drive Body Thru-axle
Plášte Maxxis Minion DHF 29x2.6" foldable, Tubeless, EXO+, 3C MaxxTerra[F]Maxxis High Roller II 27.5x2.5" foldable, Tubeless, DoubleDown, 3C MaxxTerra Compound
Gripy Giant Tactal Pro-E, single lock-on
Nabíjačka GIANT EnergyPak 6A SmartCharger
Tlmič Fox Float DPS Performance, EVOL Large Volume sleeve, 2-position lever, 205x62.5mm Trunnion mount, custom tuned
Displej RideControl GO, frame integrated LED displayANT+ Wireless display compatible
Brzdové páky Shimano Deore BL-M4100, I-spec EV