SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

ELEKTROKOLA GIANT

GIANT Fathom E+ Junior

Detský elektrobicykel Fathom E + Junior. Vybavený rovnakým typom stredového motora SyncDrive Sport Yamaha ako dospelé modely. Pri spoločnej jazde tak vaše dieťa bude mať dostatok výkonu i energie a bez problému sa vyrovná vášmu tempu.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

€ 2 388

€ 1 974 bez DPH

Dostupnosť: Teraz nie je skladom

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
 • Horské elektrobicykle Fathom E + sú v porovnaní s modelmi Fathom E + Pro cenovo dostupnejšie. Postavené sú na hliníkových rámoch AluxX s batériou umiestnenou na spodnej rámovej rúrke (batéria sa vyberá do strany). Využívajú motor Giant SyncDrive Sport Yamaha s vysokým krútiacim momentom 80 Nm a 5 jazdnými režimami s maximálnou asistenciou 350 %.
   
 • Vďaka 6-senzorovej technológii Giant PedalPlus je prejav motora veľmi prirodzený a na silu vášho šliapania reaguje okamžite.
   
 • Vysoký dojazd zaistí batéria Giant EnergyPak 400.
   
 • Voľba jazdného režimu sa vykonáva prostredníctvom ovládacej jednotky RideControl ONE, ktorú máte hneď po ruke na ľavej rukoväti – chýbať tu nesmie tlačidlo „walk assist“, čiže funkcia pomoci pri vedení bicykla za chôdze. Ďalšie užitočné funkcie vám ponúkne naša vlastná mobilná aplikácia, ktorá s ovládacou jednotkou komunikuje cez rozhranie Bluetooth.

 

 • Aby ponuka našich elektrobicyklov bola kompletná, máme aj detský / juniorský elektrobicykel. Vybavený je rovnakým typom stredového motora SyncDrive Sport Yamaha, aký majú modely pre dospelých, a rovnaká je aj batéria EnergyPak. Pri spoločnej jazde tak vaše dieťa bude mať dostatok výkonu aj energie a bez problémov sa vyrovná vášmu tempu.

 

 • Základom elektrobicykla je hliníkový rám AluxX, ktorého geometria je prispôsobená detskej postave. V ponuke je jedna veľkosť rámu, a to s 26" kolesami. Stredový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha prináša krútiaci moment 70 Nm a maximálnu asistenciu 350 %. Vďaka dômyselnej sústave senzorov Giant PedalPlus je prejav motora veľmi prirodzený a na silu šliapania reaguje okamžite, ale pritom plynule. Dostatok energie zaistí batéria Giant EnergyPak 400 Wh, ktorá je umiestnená na spodnej rámovej rúrke a vyberá sa do strany. Voľba jazdného režimu sa vykonáva prostredníctvom ovládacej jednotky RideControl ONE, ktorá je hneď po ruke na ľavej rukoväti – chýbať tu nesmie tlačidlo „walk assist“, čiže funkcia pomoci pri vedení bicykla za chôdze. Ďalšie užitočné funkcie vám ponúkne naša vlastná mobilná aplikácia, ktorá s ovládacou jednotkou komunikuje cez rozhranie Bluetooth (prostredníctvom ovládacej jednotky). O terénne nerovnosti sa postará odpružená vidlica so zdvihom 100 mm a vysoký brzdný účinok zaistia hydraulické kotúčové brzdy. Vďaka integrovanému držiaku na ráme je možné na bicykel dodatočne namontovať stojan.

Hlavní přednosti

Technológia Giant Hybrid Cycling

Na ovládanie RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu. Akonáhle sa opriete do pedálov, hoci len mierne, aktivujete senzory PedalPlus, ktoré prenášajú informácie do riadiacej jednotky. Tento „mozog“ celého systému bleskurýchlo vyšle požiadavku na zodpovedajúce množstvo energie do batérie EnergyPak. Následne je energia prevedená do motora SyncDrive, ktorý sa okamžite a plynulo rozbehne a začne vám pomáhať pri šliapaní.

 

Vysoký výkon a dlhý dojazd

Stredový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha (70 Nm) ponúka asistenciu od 50 % do 350 %. Integrovaná batéria umiestnená na hornej strane spodnej rámovej rúrky sa vyberá do strany a ponúka 400 Wh, ktoré vám umožnia najvyšší dojazd. Rýchle dobíjanie batérie, a to aj počas výletu, keď napríklad zastavíte niekde na obed, zaistí 4-ampérová nabíjačka.

 

Automatický režim Smart Assist

Okrem 5 jazdných režimov, ktoré volíte manuálne, máte k dispozícii aj plne automatické nastavenie pomoci motora (tzv. Režim Smart Assist), kedy systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Kvôli tejto funkcii je tu použitá 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.


Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

 

Giant RideControl One - Nově ke stažení aplikace pro ovládání elektrokola přes mobilní telefon!

 

 • přehledně zobrazuje informace o jízdě
 • umožnuje uložit záznam informaci o předchozích jízdách
 • umožnuje vlastní nastavení síly asistence
 • kompatibilní se všemi koly Giant 2019 a novější

Download on the App Store

Get it on Google Play

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.

Stredový motor

Giant SyncDrive Sport

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel to hore „vytiahne“.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Sport

 

SyncDrive Sport

 • vysoký krútiaci moment 80 Nm
 • 100 % krútiaceho momentu od rýchlosti 10 km/h (pri menšej rýchlosti 80 %)
 • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
 • 5 jazdných režimov, podpora 50 – 350 %
 • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)

 

 

3,48 kg Váha
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Napätie 36 V
Úroveň asistencie motora Eco: 50 %
Eco+: 100 %
Normal: 175 %
Sport: 250 %
Sport+: 350 %
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm
Eco+: 110 rpm
Normal: 110 rpm
Sport: 110 rpm
Sport+: 110 rpm
Režimy podpory Eco
Eco+
Normal
Sport
Sport+
Max. krútiaci moment 80 Nm
Výkon – nominálny 250 W
Typ motora stredový
 

 

 

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 

GIANT Energy Pack

GIANT Energy Pack sa vyrábajú s najnovšou technológiou lítium-iónovej batérie a sú kompletne integrované s dizajnom GIANT E-bike. Vyrábajú sa vo verziách 300 Wh, 400 Wh a 500 Wh.

Výrobca Giant

Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

Elektrobicykle Giant

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Giant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
Ovládanie Giant RideControl One ANT+
Kapacita a typ batérie Giant EnergyPak 400 Wh
Veľkosť rámu jedna velikost
Typ a materiál rámu ALUXX Aluminum, Overdrive Head Tube, 141 mm Boost QR
Predná vidlica SR Suntour XCM HLO DS 26, 80 mm travel, lockout
Počet prevodov 9
Radenie Shimano SL-M2000
Prehadzovačka Shimano Alivio, 9-Speed
Predné brzdy Tektro HD-M282, hydraulic, 160 mm
Zadné brzdy Tektro HD-M282, hydraulic, 160 mm
Kľuky Forged Alloy minimal Q-factor, 36 zubov Steel Direct Mount ring
Kazeta Shimano CS-HG200, 11 - 36 zubov, 9-speed
Predstavec Giant Contact
Reťaz KMC e.9 Sport
Riadidlá Giant Connect TR Riser, 31,8 x 670 mm
Sedlo Giant Sport
Sedlovka Giant 30,9 mm, Forged Aluminium
Ráfiky Giant GX03 Aluminium 559x21
Predný náboj Giant eTracker Sport 9 mm QR
Zadný náboj Giant eTracker Sport 141 mm QR
Plášte Maxxis Ikon 26x2.2" EXO anti-puncture
Pedále Aluminum Platform
Drôty Stainless steel
Displej Wireless display compatible
Brzdové páky Tektro HD-M282