SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

ELEKTROKOLA GIANT

GIANT Deliver-E+

Nový špeciálny elektrobicykel s motorom Yamaha SyncDrive Sport, batérií s kapacitou 500 Wh a remeňovým pohonom BeltDrive. Perfektný model pre osobné i pracovné využitie.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

€ 3 380

€ 2 793 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
GIANT Deliver-E+
  • motor: Yamaha SyncDrive Sport 
  • batéria: 500 Wh 
  • integrované ovládanie s LED kontrolkami
  • veľkosť rámu: uni
  • jedna rýchlosť
GIANT Deliver-E+

Spoľahlivý remeňový pohon BeltDrive. Spolu s výkonným stredovým motorom SyncDrive Sport ponúka extrémnu spoľahlivosť a pohodlnú jazdu aj za tých najnáročnejších podmienok.

GIANT Deliver-E+

Toto sedlo sa prispôsobuje telu cyklistov. Je veľmi pohodlné a poskytuje správnu oporu v prípade neočakávaných otrasov. Jazdec sa tak nemusia obávať nerovných trás a ciest.

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Značka Giant vyvinula nový špeciálny elektrobicykel Giant Deliver-E +.

Giant Delivery-E + má robustný hliníkový rám, nízkoúdržbový remeňový pohon BeltDrive, široké pneumatiky pre väčšiu priľnavosť a pohodlie a integrované ovládanie s LED kontrolkami. Vďaka tomu je tento model perfektný elektrobicykel pre osobné i pracovné využitie.

Vďaka výkonnému stredovému motoru Yamaha SyncDrive Sport 70nm, hydraulickým kotúčovým brzdám a silné batériuis kapacitou 500 Wh vydrží elektrobicykel veľmi intenzívne a časté používanie a je bezpochyby jedným z najrýchlejších spôsobov doručovania. Elektrobicykel je veľmi obľúbený nielen u reštaurácií a spoločnosťí doručujúcej jedlo, ale aj medzi kuriérskymi a zásielkovými spoločnosťami.

Giant Deliver-E+ možno rozšíriť o rôzne doplnky ako je extra batéria EnergyPak či predné a zadný nosič.

Potrebujete poradiť s výberom správneho cargo elektrobicykle? Neváhajte nás kontaktovať na
+420 739 513 291 alebo cargo@ekolo.cz.

 


Středový motor

Giant SyncDrive Sport

 

Motor GIANT SYNCDRIVE SPORT (250W) 

Kompaktní motor SyncDrive Sport má technologii Smart Assist a je zvukově vyladěn pro plynulý a tichý výkon. Je to ideální volba pro jezdce, kteří hledají všestranný zážitek z jízdy na elektrokoleSyncDrive Sport poskytuje vysoký výkon i při nízkých rychlostech. Technologie Smart Assist vypočítává množství točivého momentu, kadence, sklonu a rychlosti a na základě těchto výpočtů určuje množství výkonu motoru, které jezdec potřebuje. 
                                                                                             
Více informací ...

 

GIANT EnergyPak 500 Wh

GIANT EnergyPak 500 Wh

Lithiová batéria určená pre elektrobicykle Giant a Liv tak, aby jej splynutie s rámom elektrobicykle bolo hladké a elegantné. Nabíjat ju môžete ako priamo v ráme, tak i samostatne po vyjmutí. Pokročilé BMS obvody (Battery Management System) optimalizujú výkon nabíjania vďaka novej komunikácii medzi batériou a nabíjačkou. Kapacita: 500 Wh. Nabití na 80% kapacity trvá jenom 2:45 hod., Na 100% je to 5 hodin.

Viac informácií

Výrobca Giant

Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

Elektrobicykle Giant