PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY LEN PRE VÁS

ELEKTROKOLA APACHE

 

Celoodpružený elektrobicykel APACHE Quruk Bosch CX 625

Elektrobicykel Quruk s 29" kolesami, motorom Bosch CX poslednej generácie a veľkou kapacitou batérie 625 Wh.

PREDOBJEDNÁVKA. Využite nákup za zvýhodnenú cenu. 

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
  • Elektrobicykel Quruk s 29 "kolesami, motorom Bosch CX poslednej generácie z roku 2020 a veľkou kapacitou integrovanej batérie 625 Wh je voľbou všetkých jazdcov, ktorí hľadajú dobrodružstvo v prírode a nebojí sa členitého terénu.
  • S 12-tich rýchlostným radením z najnovšej rady Shimano s rozsahom 10-51 z. A výkonnému motoru Bosch v najvyššej špecifikácii CX pre vás už žiadny kopec nebude dosť príkry as vidlicou Suntour Aion 35EVO Boost LO-R a mimoriadne citlivým tlmičom TRIAir 3CR nebude žiadny zjazd dosť technický a vďaka štvorpiestovým brzdám z najnovšej rady Deore nebude ani dosť prudký.
  • Farebný displej Bosch Kiox alebo teleskopická sedlovka so zdvihom 125 mm sú už potom len čerešničkou na torte zvanom Quruk Bosch CX.

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobicykle.sk JE BATÉRIE A NABÍJAČKA VŽDY V CENE ELEKTROBICYKLA

 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)


Táto tradičná česká značka ponúka široký výber modelov elektrobicyklov na rôzne využitie, s niekoľkými možnými druhmi pohonu – stredové a nábojové pohony značiek Bafang, Bosch a AP Silent.


 

Kompaktný displej všeumelec

Kiox je cestovný počítač pre náročných športových jazdcov. Kiox má všetky klasické funkcie cestovného počítača a zároveň vám umožňuje prístup do digitálneho sveta pomocou aplikácie pre inteligentný telefón.

Farebný displej vám na prvý pohľad poskytne všetky údaje o jazde, kým vy sledujete terén. Kiox môže zaznamenať vaše cesty a poslať všetky relevantné údaje cez Bluetooth pripojenie inteligetným telefónom na online portál eBike Connect. Vďaka tomu je Kiox vašim dokonalým spoločníkom na každej jazde.

Použitie technológie Bluetooth na pripojenie voliteľného hrudného popruhu vám umožní skontrolovať aktuálnu frekvenciu srdca za všetkých okolností a získať tak maximum zo svojho tréningu.

 

Displej Bosch Kiox

 

Pripojenie
Športový palubný počítač má spojenie s prepojeným svetom eBike od spoločnosti Bosch. Údaje o jazde sú zaznamenávané spoločnosťou Kiox a prenášané cez Bluetooth do aplikácie eBike Connect. Kiox kombinuje GPS údaje z inteligentného telefónu s údajmi o jazde, ktoré môžete sledovať v aplikácii alebo na online portáli. 

 

Nová automatická synchronizácia
Všetky informácie na dosah ruky: údaje sú automaticky synchronizované pomocou Bluetooth medzi aplikáciou Kiox a aplikáciou eBike Connect. 

 

Prevádzka
Vylezte, zapnite, vyrazte a bavte sa. Palubný počítač môžete okamžite použiť a poskytuje vám všetky základné informácie a údaje.

 

Dizajn
Kiox získava body za svoj štýlový vzhľad: obrazovka má výrazné farby a prehľadné používateľské rozhranie. Praktický magnetický držiak dodáva riadidlám elegantný a čistý vzhľad.

 

Displej Bosch Kiox

Čitateľnosť
1,9" farebný displej zaručuje perfektnú čitateľnosť aj za silného slnečného svetla. Pretože sa podsvietenie prispôsobuje svetelným podmienkam, všetko je dokonale čitateľné – dokonca aj v tme.

 

Trénink
Pomocou BLE (Bluetooth Low Energy) pripojte Kiox k monitoru frekvencie srdca – Polar H7. To vám umožní sledovať váš tep a získať maximum zo svojho tréningu. 

Motivácia
Zvýšte úroveň svojej kondície. Napríklad indikátor na displeji vám ukáže, či idete nad alebo pod priemernou rýchlosťou. To vás bude motivovať k lepším výsledkom.

 

Displej Bosch KioxNerozbitné sklo
Či už ide o nečistoty alebo kamienky, je displej odolný proti poškrabaniu. Skvelým partnerom je na cestách aj v meste.

 

Magnetický držiak
Rýchlo odnímateľný, ale bezpečne namontovaný, aby vydržal otrasy v drsnom teréne. Magnetický držiak umožňuje ľahké vybratie a pripojenie cestovného počítača.  

 

Ovládanie
Udržujte všetko pod kontrolou: tlačidlá umožňujú bezpečné a pohodlné ovládanie cestovného počítača jedným palcom. Stisnutie tlačidla vám v priebehu prevádzky dáva jasnú spätnú väzbu.

 

 

Pripojenie

 

Displej Bosch Kiox

Displej Bosch Kiox

Aplikácia eBike Connect: Kiox spojený s inteligentným telefónom

Aplikácia eBike Connect umožňuje Kioxu pripojiť sa k inteligentnému telefónu prostredníctvom Bluetooth Low Energy.

 

Tam je možné meniť určité nastavenia alebo vyhodnotiť vaše vlastné aktivity – pre veľmi osobný, prepojený a interaktívny zážitok.

 

Displej Bosch Kiox

Portál eBike Connect online.
Všetky údaje pod kontrolou

eBikeri majú všetky relevantné informácie z online portálu eBike Connect zobrazené na tablete alebo PC. Kiox používa na pripojenie k online portálu internetové pripojenie.

 

 

Aktuálny návod k tomuto displeju →

Kompletná ponuka elektrobicyklov s displejom Bosch Kiox

 


 

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Bosch CX 4.gen
Ovládanie Bosch CX 4.gen
Kapacita a typ batérie BOSCH Power Tube 625 - 625 Wh / 17,4 Ah
Veľkosť rámu 16", 18", 20"
Typ a materiál rámu Alu 6061
Predná vidlica SR Suntour Aion 35 EVO Boost LOR
Počet prevodov 1 x 12
Radenie Shimano Deore M6100
Prehadzovačka Shimano XT M8100 12 sp.
Typ a značka bŕzd Shimano Deore MT520 (kotúč 180mm)
Kazeta Shimano Deore M6100 (10 - 51 z.)
Predstavec Apache 31,8 x 60 mm
Reťaz Shimano SLX M7100 12 sp. 126 čl.
Riadidlá Apache 31,8 x 780 mm
Sedlo Ergon SMC10
Sedlovka Teleskopická, zdvih 125 mm (30,9 / 400 mm)
Nosnosť 120 kg
Ráfiky Remerx RX2030
Predný náboj Shimano MT410
Zadný náboj Shimano MT510
Plášte Schwalbe Hans Dampf Evo Super Trail (29 x 2,6")
Tlmič SR Suntour TRIAir 3CR
Displej BOSCH Kiox