ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

Zvýšenie rýchlosti elektrobicykla až na 50 km / hod – Bafang

Novinka aj pre motor Bafang M500!

Akčná cena platí len pri súčasnom objednaní s novým elektrobicyklom.
Tento typ zvýšenie rýchlosti je možný len na pobočke ekolo.cz

Popis

Odblokovanie výkonu motora elektrobicykla – tuning.

Váš terénny alebo trekingový elektrobicykel môže ísť mimo verejnej komunikácie aj rýchlosťou vyššou než 25km / h.

Legislatíva upravuje prevádzku elektrobicyklov rýchlejších ako 25 km / h v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 168/2013 z 15. januára 2013 o schvaľovaní dvoj- alebo trojkolesových vozidiel a štvorkoliek a dohľade nad trhom s týmito vozidlami, konkrétne v článku 2, odsek 2, bod g):

Toto nariadenie (obmedzenie výkonu a rýchlosti elektrobicykla) sa nevzťahuje na vozidlá primárne určené na použitie v teréne a konštruované na jazdu na nespevnených povrchoch;

Upravíme váš elektrobicykel s pohonom Bafang tak, že asistencia elektropohonu dosiahne viac ako 50 km / h! Táto uprava riadiacej jednotky vykoná deaktiváciu rýchlostného obmedzenia asistencie na 25 km / h v stredovom pohone Bafang.

Vďaka tejto úprave využijete plný potenciál elektropohonu! Elektromotor Bafang je vyrobený s dostatočnou rezervou, aby túto rýchlosť jazdcovi poskytoval.

 

Produkt úplne odstraňuje rýchlostné obmedzenia BEZ NEŽIADUCICH EFEKTOV:

  • údaje, ako sú aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, celková vzdialenosť, kadencia, výkon, dojazd, stav batérie a pod. zostávajú na displeji zobrazované podľa skutočnosti
  • funkciu možno kedykoľvek za jazdy vypnúť a zapnúť stlačením tlačidla
  • stav zariadenia je vždy indikovaný na displeji po celú dobu, kedy je zariadenie aktívne a vy ako užívateľ vždy viete, či je obmedzovač zapnutý, alebo nie
  • zariadenie nespôsobuje žiadne blikanie displeja ani iné podobné efekty
  • nami využívaný produkt je na Európskom trhu legálny, je riadne označený a vybavený patričnými atestami

Chip je dodávaný vrátane českého návodu na inštaláciu. Dodávateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za škody na elektrobicykli spôsobené neodbornou inštaláciou.

Dodávateľ nezaručuje neporušenie záruky elektrobicykla ani nemožnosť poškodenia či zablokovania systému elektrobicykla. Dodávateľ sa zrieka zodpovednosti za akékoľvek škody, či už na zdraví alebo na majetku, spojené s používaním tohto zariadenia.