TERN ELEKTROKOLA

TERN GSD S00

Čiastočne skladací nákladný elektrobicykel s hladkým radením NuVinci

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

€ 6 667

€ 5 510 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
TERN GSD S00

Kvalitné komponenty

Zatiaľ čo mnohé bicykle určené na prepravu nákladu používajú bežné komponenty, GSD ide ešte ďalej a používa niektoré z najodolnejších komponentov. Príkladom sú 4-piestikové kotúčové brzdy Magura, vlastné 2,4" pneumatiky Schwalbe Super Moto-X, náboje s pevnou osou Boost a vlastné 36 mm široké dvojité ráfiky.

S elektrickým pohonom Bosch sa 20" kolesá pohybujú rovnako rýchlo ako 700c, ale vďaka menším kolesám je zrýchlenie ostrejšie. Menšie kolesá nám tiež umožnili maximalizovať kapacitu nákladu. Najlepšie zo všetkého je, že sme všetky tieto výhody vložili do modelu veľkosti štandardného mestského bicykla."

TERN GSD S00

"Typický elektrobicykel na trhu dnes vyzerá v podstate ako štandardný bicykel s pripojeným motorom a batériou," hovorí Josh Hon, kapitán tímu Tern. "To znamená, že všetky zmysluplné kompromisy, ktoré boli urobené pri konštrukcii vozidla určeného na pohon ľudskou silou, sa prenášajú na elektrobicykle, kde strácajú svoj pôvodný zámer. "Gé-eS-Déčko" je výsledkom základného poznania: pri navrhovaní elektrobicykla nie je potrebné robiť kompromisy v kľúčových funkčných prvkoch, ako je pohodlie a objem nákladu, aby sa optimalizovala rýchlosť.

TERN GSD S00

Prenosnosť, skladovateľnosť
Hoci GSD dokáže prepraviť extrémne veľký náklad, nemá problém poradiť si s rušným mestským prostredím. Keďže nie je dlhší ako štandardný bicykel, zmestí sa na štandardné nosiče v autách a autobusoch. Navyše sa dá zložiť na ešte menšiu veľkosť pomocou patentovaného terénneho skladacieho mechanizmu. Na zmenšenie výšky o 1/3 a šírky o 40 % sú potrebné len tri sekundy. Výsledné rozmery tak umožňujú, aby sa bicykel prepravoval VNÚTORNE do automobilov strednej triedy, ako je napríklad VW Touran. Vďaka špeciálne navrhnutému nosiču možno GSD prepravovať vertikálne aj v malom výťahu.

Skrátka, Tern GSD je vaše budúce druhé alebo dokonca jediné rodinné vozidlo.

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Kapacita batérie
Prevažujúci profil trasy
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 2090 Kč nyní pouze za 490 Kč. U elektrokol nad 80.000 Kč doprava ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Stredový motor BOSCH Performance Line CX 2020

BOSCH Performance Line CX 2020

Stredové motory sú aktuálne najvyužívanejšími pohonmi v elektrobicykloch. I keď ich nástup prišiel až v roku 2014, svojími prednosťami si veľmi rýchlo získali obrovskú obľubu. Stredové motory takmer vytlačili nábojové motory a aktuálne sa nachádzajú snáď vo všetkých typoch bicyklov.

Viac informácií

Displej Bosch Purion

Displej Bosch Purion

Purion je minimalistický palubný počítač pre každého, kto si praje mať elegantný vzhľad na riadidlách, či už pre použitie v meste alebo v teréne. Všetky dôležité informácie získate pohodlne stlačením tlačidla počas jazdy, pričom obe ruky zostávajú na riadidlách. Päť rôznych jazdných režimov vám poskytne správnu podporu v každej situácii. Displej je dodávaný vrátane kabeláže, držiaku na riadidlá a je dostupný v dvoch farebných prevedeniach.

Viac informácií

Parametre

Typ pohonu Bosch Cargo Line Gen 4, 250W
Ovládanie BOSCH Purion
Kapacita a typ batérie Bosch 500Wh
Nosnosť 200 kg