SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Stredový motor Shimano STEPS E6100

 Shimano STePS E6100

Stredový motor Shimano STePS E6100 je jeden z najľahších stredových motorov na trhu s váhou 2,88 kg. Inteligentná asistencia poskytuje veľmi prirodzený dojem z jazdy. Motor je určený predovšetkým do cestovných a športových elektrobicyklov. Motor ponúka aj režim Walk Assist, ktorý poskytuje podporu pri tlačení elektrobicykla aj do kopca. 

Pohonná jednotka zaznamenala mnoho inovácií. Tvar zodpovedá tvaru kompaktného a ľahkého e-MTB (E8000) ale s väčšou tuhosťou a lepším prenosom energie. Tieto kombinované vylepšenia znižujú odpor a poskytujú 20 % zvýšenie účinnosti motora. U elektrobicykla bola znížená hmotnosť na skvelých 2,88 kg, čím sa ušetrilo 210 g oproti predchádzajúcemu modelu E6000. Toto zníženie hmotnosti najviac oceníte pri prekročení limitu asistenčnej rýchlosti motora, čo je 25 km/h, a postupne prejdete od výkonu motora k tomu Vášmu.

 

Shimano STePS E6100 Shimano STePS E6100

 

Tým, že sa priblížili ramená pedálov k elektrobicyklu, dosiahlo sa geometrie rámu veľmi blízkej normálnemu bicyklu. To poskytuje prirodzenú polohu pri jazde s optimálnym prenosom výkonu na zošliapnutie pedálu. Bicykel vďaka tomuto kompaktnému, elegantnému a integrovanému motoru vyzerá veľmi dobre. 

Pohon je veľmi tichý a má menovitý výkon 250 W. Máte tiež na výber medzi prevodníkom 38T alebo 44T tak, aby zodpovedal vášmu štýlu jazdy a terénu. Oba majú 170 mm ramená kvôli väčšej svetlej výške, ktorá sa vám môže hodiť, keď narazíte na úsek hrboľatého povrchu alebo prechádzate cez obrubník.

 

Typ motora stredový
Výkon 250 W
Max. krútiaci moment 60 Nm
Napätie 36/43/48 (DCV)
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 2,88 kg

 


Zvýšenie rýchlosti elektrobicykla až na 50 km/hod

SpeedBox pre Shimano Steps je procesorom riadený modul, ktorý zvýši maximálnu rýchlosť vášho elektrobicykla na 50 km/h. Na displeji sa zobrazuje polovičná rýchlosť.

 

  


Kompletná ponuka elektrobicyklov s motorom Shimano STePS E6100