SpeedBox 3.0 pro Bosch

Spoľahlivý tuningový čip tretej generácie pre elektrobicykle s motorom Bosch 2020 s možnosťou nastavenia rýchlostného limitu elektrobicykle.

Kdy ekolo dostanete?

€ 197

€ 163 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd.

Aktiváciu čipu SpeedBox 3.0 urobíš na displeji elektrobicykla. Po stlačení tlačidla WALK sa na displeji krátko zobrazí hodnota 9,9 km / h (6,2 mph) a od tej chvíle môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou - 40 km / h, 50 km / či viac ako 60 km / h.

Funkciu čipu vypneš opätovným stlačením tlačidla WALK. Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km / h (1,6 mph) a rýchlostný limit 25 km / h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú klasický ovládací panel s tlačidlom Walk. V tomto prípade stačí použiť kombináciu tlačidiel + - a SpeedBox sa aktivuje. Rovnakým spôsobom potom SpeedBox ľahko deaktivuješ.

Nastavenie maximálnej rýchlosti výpomoci urobíš postupným prepínaním módov: Turbo - Sport - Tour - Eco - Tour - Sport - Turbo. Potom sa na displeji zobrazí aktuálny rýchlostný limit. Maximálna rýchlosť výpomoci prepínaš krátkym stlačením tlačidla WALK, alebo otočením kolesa o 360 °. Zobrazenie 1,5 km / h na displeji zodpovedá limite 15 km / h, 2,0 zodpovedá limitu 20 km / h, 2,5 zodpovedá 25 km / h, 3,0 zodpovedá 30 km / h, 9,9 zodpovedá 99 km / h pod. Posledný zobrazený limit sa po piatich sekundách nečinnosti uloží.

Pri použití SpeedBoxa 3.0 s motorom Bosch 4. generácie (rok výroby 2020 a vyššie) je potrebné po ukončení jazdy nechať elektrobicykel zapnutý, pokiaľ sa na displeji trvale nezobrazí rýchlosť 0,0 km / h. Počas tejto fázy sa bude na displeji zobrazovať zostávajúci čas (v minútach). Potom môžeš elektrobicykel bezpečne vypnúť a tešiť sa na ďalší výlet.

Videá

SpeedBox 3.0