SpeedBox 3.0 B.Tuning pre Bosch

Spoľahlivý tuningový čip tretej generácie pre elektrobicykle s motorom Bosch 2020 s možnosťou nastavenia rýchlostného limitu elektrobicykla.

Kdy ekolo dostanete?

€ 317

€ 262 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Popis

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykli zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd.

Aktiváciu čipu SpeedBox 3.0 urobíš na displeji elektrobicykla. Po stlačení tlačidla WALK sa na displeji krátko zobrazí hodnota 9,9 km / h (6,2 mph) a od tej chvíle môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou - 40 km / h, 50 km / hi viac ako 60 km / h.

Funkciu čipu vypneš opätovným stlačením tlačidla WALK. Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km / h (1,6 mph) a rýchlostný limit 25 km / h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú klasický ovládací panel s tlačidlom Walk. V tomto prípade stačí použiť kombináciu tlačidiel + - a SpeedBox sa aktivuje. Rovnakým spôsobom potom SpeedBox ľahko deaktivuješ.

Nastavenie maximálnej rýchlosti výpomoci urobíš postupným prepínaním módov: Turbo - Sport - Tour - Eco - Tour - Sport - Turbo. Potom sa na displeji zobrazí aktuálny rýchlostný limit. Maximálna rýchlosť výpomoci prepínaš krátkym stlačením tlačidla WALK, alebo otočením kolesa o 360 °. Zobrazenie 1,5 km / h na displeji zodpovedá limite 15 km / h, 2,0 zodpovedá limitu 20 km / h, 2,5 zodpovedá 25 km / h, 3,0 zodpovedá 30 km / h, 9,9 zodpovedá 99 km / h pod. Posledný zobrazený limit sa po piatich sekundách nečinnosti uloží.

Pri použití SpeedBoxa 3.0 s motorem Bosch 4. generácie (rok výroby 2020 a vyššie) je potrebné po ukončení jazdy nechať elektrobicykel zapnutý, pokiaľ sa na displeji trvale nezobrazí rýchlosť 0,0 km / h. Počas tejto fázy sa bude na displeji zobrazovať zostávajúci čas (v minútach). Potom môžeš elektrobicykel bezpečne vypnúť a tešiť sa na ďalší výlet.