SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

PFIFF Cargo Carrier

Elektrický nákladný bicykel známy svojou veľmi robustnou konštrukciou, pokročilou technológiou, prepracovanými komponentmi a pohodlným nastupovaním. Efektívny, úsporný a užitočný ekologický bicykel na všetky druhy dopravy.

€ 3 996

€ 3 302 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
PFIFF Cargo Carrier
  • motor: Bosch Performance-Line
  • batéria: 500 Wh
  • veľkosť rámu: uni
  • displej: Bosch Purion
PFIFF Cargo Carrier

Rozmery / Geométria:

A - 2500 mm
B - 500 - 520 mm
C - 790 - 950 mm
D - 510 mm
E - 1110 - 1200 mm

Jedinečný nákladný elektrobicykel je skvelým pomocníkom na rýchlu prepravu akéhokoľvek nákladu.

Nákladný bicykel PFIFF Cargo Carrier a e-bike Cargo nadchnú každého. Je obľúbený najmä pre svoju robustnú konštrukciu, pokročilé technológie a pohodlné nastupovanie. Je veľmi účinný, úsporný a užitočný na komerčné a priemyselné použitie.

Elektrobicykel má veľký kôš v malej výške priamo pred riadidlami, ktorý umožňuje bezpečnú prepravu aj ťažkých predmetov. Je tiež ľahko odnímateľný, a preto veľmi flexibilný.

Najnovší vývoj technológie PFAU-Tec nenecháva nič na náhodu. Obrovská plošina uľahčuje manévrovanie bez ohľadu na to, ako veľmi je elektrobicykel naložený. Okrem toho sa dá e-bicykel PFIFF Cargo Carrier zložiť bez použitia náradia.

S týmto elektrickým nákladným vozidlom už nie je problém naložiť ťažší náklad. Ak na nízkej nakladacej plošine nosiča prevážate až 60 kg, poloha závaží a výkonný motor Bosch vám výrazne uľahčia jazdu. Okrem citlivého snímača výkonu a asistencie pri tlačení do rýchlosti 6 km/h má stredový motor Performance-Line pôsobivý dojazd až 60 km. Prehľadný displej vám poskytne prehľad o všetkých dôležitých údajoch.

 

Stredový motor Bosch Performance Line

Motor Bosch Performance Line

Ideálna voľba pre ambiciózne eBikery. Vysoko vyvážený, vysoko výkonný systém s maximálnym krútiacim momentom až 65 Nm premení jazdce na dobrodruha a poskytne požadovaný výkon kedykoľvek.

Viac informácií

Displej Bosch Purion

Displej Bosch Purion

Purion je minimalistický palubný počítač pre každého, kto si praje mať elegantný vzhľad na riadidlách, či už pre použitie v meste alebo v teréne. Všetky dôležité informácie získate pohodlne stlačením tlačidla počas jazdy, pričom obe ruky zostávajú na riadidlách. Päť rôznych jazdných režimov vám poskytne správnu podporu v každej situácii. Displej je dodávaný vrátane kabeláže, držiaku na riadidlá a je dostupný v dvoch farebných prevedeniach.

Viac informácií

Parametre

Typ pohonu Bosch Performance-Line
Ovládanie Bosch Purion
Kapacita a typ batérie 500 Wh
Typ a materiál rámu TIG
Predné brzdy Hydraulické
Zadné brzdy Hydraulické
Nosnosť 100 kg + 60 kg
Hmotnosť vrátane batérie 37 kg