PearTune MSO Tuning elektrobicykle Shimano EP8

PearTune MSO SHIMANO je zariadenie používané na zvýšenie rýchlostného limitu elektrobicykle Shimano so stredovým pohonom z 25km / h na 50km / h. Kompatibilný s pohonmi EP8 bez elektronického radenia Di2.

Kdy ekolo dostanete?

€ 219

€ 181 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

PearTune sa zapoja do systému elektrobicykle s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je nutné nijak nastavovať ani nie je pri inštalácii nutné použitie diagnostiky. Všetka konfigurácia a adaptácie na nastavenie konkrétneho kusu elektrobicykle je zaistená automaticky.

PearTune MSO je zapojených medzi senzor tachometra a jednotku motora. Ako napájanie sa používa napájanie svetiel. Funkciu je možné kedykoľvek počas jazdy vypnúť a zapnúť navolením funkcie ovládania svetiel v ovládacom menu kola. Keď je zariadenie aktívne, je zobrazená hodnota rýchlosti polovičná. S polovičná hodnotou sa pripočíta aj prejdená vzdialenosť, apod.

Jediný ďalší rozdiel je v tom, že od okamihu inštalácie Vy, nie Váš bicykel, určujete, ako rýchlo pojdete. Maximálna rýchlosť je limitovaná už len frekvenciou šliapania a rýchlosťou 50km / h.

Aktivácia tlačidlom Light.