ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

PearTune MSO Tuning elektrobicykle Shimano

PearTune MSO SHIMANO je zariadenie používané na zvýšenie rýchlostného limitu elektrobicykle Shimano so stredovým pohonom z 25km / h na 50km / h. Kompatibilný s pohonmi E8000, E7000, E6100, E6002, E6012 a E5000 bez elektronického radenia Di2.

Dostupnost:   SKLADOM

€ 170

€ 140 bez DPH

Popis

PearTune sa zapoja do systému elektrobicykle s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je nutné nijak nastavovať ani nie je pri inštalácii nutné použitie diagnostiky. Všetka konfigurácia a adaptácie na nastavenie konkrétneho kusu elektrobicykle je zaistená automaticky.

PearTune MSO je zapojených medzi senzor tachometra a jednotku motora. Ako napájanie sa používa napájanie svetiel. Funkciu je možné kedykoľvek počas jazdy vypnúť a zapnúť navolením funkcie ovládania svetiel v ovládacom menu kola. Keď je zariadenie aktívne, je zobrazená hodnota rýchlosti polovičná. S polovičná hodnotou sa pripočíta aj prejdená vzdialenosť, apod.

Jediný ďalší rozdiel je v tom, že od okamihu inštalácie Vy, nie Váš bicykel, určujete, ako rýchlo pojdete. Maximálna rýchlosť je limitovaná už len frekvenciou šliapania a rýchlosťou 50km / h.

Aktivácia tlačidlom Light.