SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

PearTune MSO Tuning elektrobicykle Brose s originálnými konektory

PearTune MSO BROS je zariadenie používané na odstránenie rýchlostného obmedzenia příšlapu elektrobicykle v 25km / h sa stredovým pohonom Brose (všetky modelové rady od roku 2014 až do roku 2021) v ľubovoľnej kombinácii so všetkými dostupnými displeji na trhu montovanými s týmto pohonom.

€ 218

€ 180 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

PearTune BROS sa zapoja do systému elektrobicykle s použitím kompatibilných konektorov. Zariadenie nie je nutné nijak nastavovať ani nie je pri inštalácii nutné použitie diagnostiky. Všetka konfigurácia a adaptácie na nastavenie konkrétneho kusu elektrobicykle je zaistená automaticky.

PearTune je zapojených medzi senzor tachometra a jednotku motora a medzi display a jednotku motora. Ako napájanie sa používa napájanie displeja. Všetky údaje ako je aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, atď. Zostávajú na displeji pravdivo zobrazované.

Jediný rozdiel je v tom, že od okamihu inštalácie Vy, nie Váš bicykel, určujete, ako rýchlo pojdete. Maximálna rýchlosť je limitovaná už len frekvenciou šliapania.