PearTune MSO Tuning e-bike FLYON TQ

PearTune MSO-TQ je tuningová súprava, ktorá sa používa na odstráneniu limitu alebo rýchlostného obmedzenia u elektricky poháňaných elektrobicyklov so stredovými pohonmi TQ, napríklad na Haibike FLYON.

Kdy ekolo dostanete?

€ 260

€ 215 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Popis

Pri kúpe čipu PearTune MSO vám v elektrobicykle.sk spravíme inštaláciu zdarma.

PearTune MSO je pripojený k systému elektrobicykla pomocou kompatibilných a originálnych konektorov a nie je nutné ručné konfugurovanie. Celá konfigurácia a prispôsobenie sa uskutočňuje automaticky. PearTune MSO je pripojený mezi magnetickým snímačom rýchlosti a jednotkou motoru a medzi displejom a jednotkou motoru. PearTune MSO je napájaný z konektoru displeja. Akékoľvek údaje ako je skutočná, priemerná či maximálna rýchlosť či prejdená vzdialenosť zostávajú na displeji pravdivo a správne zobrazované.  

PearTune MSO môžete aktivovať alebo deaktivovať kedykoľvek v priebehu jazdy stlačením tlačidla svetiel alebo tlačidiel „+“ a „-“ v rozmedzí 1 sekundy. Stav zariadenia je indikovaný rýchlomerom, kedy krátko po aktivácii či deaktivácii môže jazdec rovno zistiť, či je zariadenie aktívne alebo nie.

K dispozícii tiež vo verzii „STILL ON“ - znamená automatické zapnutie/vypnutie, keď sa váš elektrobicykel zapne alebo vypne. Pre aktiváciu nie sú nutné žiadne tlačidlá.

Používanie
PearTune MSO môžete aktivovať alebo deaktivovať kedykoľvek v priebehu jazdy jedným krátkym stlačením svetelného tlačidla alebo tlačidiel + -. Pôvodná funkcia tlačidiel ostáva nezmenená.

Technické parametre:
Rozmery bez kabeláže: 12 x 25 x 4 mm
Rozsah napájacieho napätia: 5 - 15 V
Maximálny odber prúdu: 100 mA
Maximálna spotreba energie: 1,5 W
Hmotnosť: cca 20 g