MOTOR - Yamaha PW-ST


 

PW-ST posúva funkčnosť motorov triedy PW SE na novú úroveň a je pritom dostatočne jednoduchý na to, aby ho mohol používať ktokoľvek.

 

 

FUNKCIE

 

PW-ST - funkceMotor PW-ST je vybavený systémom Quad Sensor Yamaha, a môže tak poskytovať optimálnu pomoc vo všetkých podmienkach, a to aj napriek tomu, že váži o 100 g menej než predchádzajúci model. Jednotka tiež ponúka širší rozsah asistencií, ktorý dokáže zvládnuť aj jazdu s vysokou kadenciou. Vyladenie PW-ST činí z tejto pohonnej jednotky perfektný všestranný motor. Či už ste športový nováčik, alebo veterán, či už ste na ceste, alebo v teréne, PW-ST ponúka všetkým jazdcom zábavu a príjemnú asistenciu pri jazde.


 

Automatický režim podpory na všestranné športy a cesty

PW-ST – automatický režim podporyNie to nič jednoduchého – radenie rýchlostných stupňov, nastavenie výšky sedadla a zmeny jazdných režimov približne v rovnakú dobu. Nový režim automatickej podpory PW-ST vyberá správne množstvo asistencie na základe podmienok jazdy. Či už sa rozbiehate, zrýchľujete, brzdíte, idete na vodorovnom povrchu, alebo stúpate do kopca, môžete nechať systém automaticky meniť režim jazdy a sústrediť sa na radenie a brzdenie.


 

Prirodzený a silný pocit asistencie

PW-ST – Prirodzený a silný pocit asistencieZážitok z jazdy je najlepší na eMTB. Nedostatok kontroly by vám znepríjemnil jazdu v priebehu stúpania a na horších povrchoch. Vyladený systém Yamaha pro PW-ST umožňuje softvéru jednotky riadiť ovládanie výkonu. Spojením sily so stabilným ovládaním umožňuje táto technológia jazdcovi jazdiť v pohode od štartu po tie najstrmšie kopce.


 

 

Typ motora stredový
Výkon – nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 70 Nm
Režimy podpory HIGH
STD
ECO
+ECO
Napätie 36 V
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,4 kg