Motor GIANT SyncDrive Pro 85 Nm

Motor GIANT SyncDrive Pro 85 Nm

Giant a Yamaha, tieto dve značky k sebe navzájom neodmysliteľne patria....

Najnovšia generácia pohonu SyncDrive Pro je výrazne kompaktnejšia a ľahšia ako jej predchodca, ale stále zaujme krútiacim momentom až 85 Nm

Zatiaľ čo e-bicykle s predchádzajúcimi modelmi motorov sa zasekávali na prekážkách, ako sú pne a skaly, najnovší kompaktný motor Reign E+ poskytne výrazne väčšiu svetlú výšku.

Pri najsilnejšej z piatich úrovní podpory by mal systém SyncDrive Pro poskytnúť približne štvornásobok toho, čo jazdec vyvinie. Pomocou viacerých snímačov, ktoré zohľadňujú aj sklon stúpania, dynamický a progresívny režim SmartAssist inteligentne prispôsobuje úroveň podpory situácii počas jazdy.

V závislosti od modelové varianty čerpá e-bike energiu z batérie s kapacitou 625 Wh alebo 750 Wh, ktoré sú integrované do spodnej rúrky modelu Reign E+.

 

 

SMART ASSIST

 

Na základe automatických výpočtov určuje technológia Smart Assist so 6 senzormi presné množstvo energie, ktorú cyklista potrebuje. Výsledkom je extrémne hladký a prirodzený zážitok z jazdy.

 

 

OKAMŽITÁ ODEZVA

 

Motor sa zapne okamžite, keď je na pedále vyvinutý tlak. To pomáha jazdcovi ovládať koleso pri akcelerácii a ponúka spoľahlivý výkon v prudkých stúpaniach a pri nižších rýchlostiach.

 

 

LADITEĽNÝ VÝKON

 

Pomery podpory je možné vyladiť pre dynamickejší zážitok z jazdy, ktorý zodpovedá individuálnym potrebám každého jazdca. Toto je najvýkonnejšia technológia Giant motora s vysokým krútiacim momentom 85 Nm a 400-percentným pomerom podpory.

 

Motor GIANT SyncDrive Pro 85 Nm