PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY LEN PRE VÁS

Cestovný elektrobicykel ELEKTROKOLA GIANT

LIV ROVE E+

Nový model Rove E + je cenovo najdostupnejší dámsky cestovný elektrobicykel z produkcie značky LIV. Pýši sa novým motorom SyncDrive Core Yamaha s režimom SmartAssist a energiu mu dodáva lítiová batéria EnergyPak 400.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

€ 2 193

€ 1 812 bez DPH

Dostupnosť: MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ info

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY

Využíva nového motora SyncDrive Core Yamaha a energiu mu dodáva lítiová batéria EnergyPak 400, nechýba ani jazdný režim SmartAssist, čo je plne automatické nastavenie výšky pomoci motora.

Model Rove E + je postavený na ľahkom hliníkovom ráme AluxX SL s pohodlnou dámskou geometriou a je vybavený novým typom motora Yamaha - SyncDrive Core. Jedná sa o veľmi ľahký a kompaktný motor s krútiacim momentom 50 Nm, čo je pre tento typ bicykla úplne postačujúce hodnota, a navyše má vďaka tomu motor menšiu spotrebu energie z batérie - bicykel má teda vyššiu dojazd. Nechýba jazdný režim SmartAssist, čo je plne automatické nastavenie výšky pomoci. Úplne hladké spojenie medzi motorom a vašou vlastnou silou zaistí technológie PedalPlus, čo je sústava šiestich senzorov, ktorá s vysokou presnosťou meria silu vášho šliapania a podľa toho vyhodnocuje, koľko energie má dodať, aby spotreba energie z batérie bola čo najefektívnejšia. Výsledkom je ľahko predvídateľný a prirodzený prejav motora a jazda na bicykli je príjemná, plynulá a s dostatkom výkonu, bez ohľadu na zvolený prevod alebo povahu terénu.

Dostatok energie aj na dlhších výletoch dodá lítiová batéria EnergyPak 400 Wh, ktorá je súčasťou spodnej rámovej trubky a vyníma sa do strany. Ovládacia jednotka Giant RideControl One ANT + umožňuje dodatočnú inštaláciu kompatibilného displeja, ktorý je ponúkaný ako voliteľné príslušenstvo. Funkcia walk assist uľahčí manipuláciu s okolo za chôdze. Vďaka Bluetooth konektivite potom môžete bicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl pre chytré telefóny (Android a iOS) - táto aplikácia ponúka aj ďalšie funkcie ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť výšku pomoci vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Z hľadiska jazdného komfortu určite oceníte odpruženú vidlicu so zdvihom 63 mm, spoľahlivé hydraulické kotúčové brzdy alebo tiež plášťa Giant Crosscut Gravel 2 o rozmere 700x45c. Rám bicykla je pripravený na dodatočnú montáž stojančeku pomocou integrovaného úchytu.


TECHNOLÓGIE GIANT HYBRID CYCLING
Na ovládanie RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu alebo plne automatický režim SmartAssist. Akonáhle sa opriete do pedálov, aktivujete senzory PedalPlus, ktoré prenášajú informácie do riadiacej jednotky. Táto centrála celého systému bleskurýchlo vyšle požiadavku na zodpovedajúce množstvo energie do batérie EnergyPak. Následne je energia prevedená do motora SyncDrive, ktorý sa okamžite a plynulo rozbehne a začne vám pomáhať pri šliapaní.

DOSTATOK SILY Aj ENERGIE
Nový stredový motor SyncDrive Core Yamaha je ľahký a veľmi kompaktný motor s krútiacim momentom 50 Nm, čo je pre tento typ bicykla úplne postačujúce hodnota, a navyše má vďaka tomu motor menšiu spotrebu energie z batérie - bicykel má teda vyššiu dojazd. Batérie EnergyPak s kapacitou 400 Wh je umiestnená na spodnej rámovej trubke, vyníma sa do strany a nabíjať ju môžete aj priamo v kole.

AUTOMATICKÝ REŽIM SMARTASSIST
Okrem piatich manuálne volených jazdných režimov máte k dispozícii aj plne automatický režim SmartAssist, v ktorom systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Pomáha mu v tom 6 senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.


Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)


Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Giant SyncDrive Core, powered by Yamaha
Ovládanie Giant RideControl One ANT+
Kapacita a typ batérie Giant EnergyPak 400 Wh
Veľkosť rámu XS, S, M, L
Typ a materiál rámu ALUXX SL Aluminum, Overdrive head tube
Predná vidlica SR Suntour NEX E25, 63 mm travel
Počet prevodov 9
Radenie Shimano SL-M2000
Prehadzovačka Shimano Alivio M3100, 9-Speed
Predné brzdy Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180/160 mm
Zadné brzdy Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180/160 mm
Kľuky Forged Alloy minimal Q-factor, 42 zubov
Kazeta Shimano CS-HG200, 11 - 36 zubov, 9-Speed
Predstavec Giant Sport, 15°, 25,4 mm
Reťaz KMC e.9 Sport, e-bike optimized
Riadidlá Giant Sport, 25,4 mm
Sedlo Liv Sport Comfort
Sedlovka Giant 30,9 mm, Forged Aluminium
Nosnosť 120 kg
Ráfiky Liv GX03V, Aluminium
Predný náboj Giant eTracker 100 mm QR
Zadný náboj Giant eTracker 135 mm QR
Plášte Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless Ready
Pedále Aluminum Platform
Drôty Stainless steel
Displej Wireless diplay compatible
Brzdové páky Tektro HD-M275