BOSCH NÁHRADNÍ DÍLY

Displej Bosch Purion

Nový displej Bosch navrhnutý špeciálne na využitie v terénnych elektrobicykloch.

Kdy ekolo dostanete?

€ 117

€ 97 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

  • Nový displej Bosch Purion bol navrhnutý ako alternatíva k displeju Intuvia s dôrazom na kompaktnosť a jednoduché ovládanie. 
  • Menšia veľkosť displeja znižuje riziko jeho poškodenia pri použití v teréne. Displej aj ovládač sú zlúčené do jedného zariadenia, ktoré je nainštalované namiesto pôvodného ovládača.
  • Ponúka všetky základné funkcie väčšieho displeja Intuvia vo výrazne menšej verzii. Voľba z 5 úrovní pomoci (Eco, Tour, Šport, Turbo, Off), asistent chôdze, zobrazenie parametrov jazdy (rýchlosť jazdy, prejdená vzdialenosť, dojazd), stavu batérie a zvolenej úrovne asistencie, USB konektor na diagnostiku.
  • Displej je dodávaný vrátane kabeláže, držiaku na riadidlá a je dostupný v dvoch farebných verziách, tmavý Anthracite (zodpovedá motoru Bosch Performance line) a svetlý Platinum (zodpovedá motoru Bosch Active line). Do poznámky v záverečnom kroku objednávky uveďte zvolenú verziu.

UPOZORNENIE: Pri inštalácii tohoto displeja je nutné demontovať motor elektrobicykla a natiahnuť nové káble cez rám. V niektorých prípadoch je tiež nutné aktualizovať firmware motora.


Preto odporúčame zveriť inštaláciu odbornému servisu.