Displej Bosch Nyon

Displej Bosch Nyon

Displej Bosch Nyon

 

Viac možností. Viac zábavy z jazdy

 

Displej Bosch Nyon Displej Bosch Nyon Displej Bosch Nyon Displej Bosch Nyon

Údaje o jazde

Navigácia

Zdatnosť

Riadiace centrum

Nyon zaisťuje, že behom jazdy budete mať vždy k dispozícii všetky relevantné informácie. Nyon vás spoľahlivo dovedie do cieľa, či už požívate 2D alebo 3D zobrazenie mapy. Nyon sa správa ako váš osobný tréner a ako voliteľné vybavenie ponúka meranie frekvencie srdca. Nyon riadi systém a riadi sa inteligentným prístupom, aby vás dostal do cieľa.

 

 

ÚDAJE O JAZDE

 

Podpora motora podľa vašich predstáv

Športová alebo pohodová. Päť rôznych jazdných režimov znamená, že si môžete presne vybrať podporu motora, akú chcete a potrebujete. Režimy jazdy môžete upravovať individuálne pomocou ďalšej prémiovej funkcie. 

 

Kompletný prehľad

Od času, rýchlosti, doporučenia radenia a rozsahu po vzdialenosť alebo úroveň nabitia batérie. Nyon vám môže na prvý pohľad zobraziť všetky dôležité informácie.

 

Prispôsobené užívateľské rozhranie

Užívateľské rozhranie zjednodušuje prispôsobenie vášho Nyonu. Definujte si svoj osobný kokpit, využívajte takmer 30 rôznych možností a tri návrhy dizajnu.

 

 

NAVIGÁCIA

 

Pohodlné plánovanie Displej Bosch Nyontrasy

Naplánujte si vlastné trasy na online portáli, v Nyone alebo v aplikácii eBike Connect Smartphone


Integrácia obsahu Outdoor active znamená, že môžete jednoducho a pohodlne objaviť vzrušujúce trasy v mnohých regiónoch online na portáli eBike Connect a potom ich preniesť do Nyonu.

 

Výber profilov trasy

Môžete si vybrať medzi najrýchlejšou alebo najmalebnejšou trasou alebo cestou pre cyklistov eMountain, prevažne po prašných cestách. Alternatívne môžete vypočítať najkratšiu trasu pre S-pedelec.

 

Zastávky

Zažite najkrásnejšie miesta na trase a naplánujte svoje eBike zájazdy online a až s 8 zastávkami.

 

Klávesové skratky

Okrem domovskej adresy je tu aj funkcia „Vezmi ma do práce“. Akonáhle uložíte adresu na ebike-connect.com alebo v aplikácii pre inteligentné telefóny, môžete pomocou tejto skratky nechať Nyon navigovať za vás.

 

Viac pamäti

8 GB pamäti ponúka priestor dostatku mapového materiálu. Môžete však pokračovať v navigácii aj pri plnej pamäti: pomocou technológie Bluetooth môžete streamovať požadovaný mapový materiál do svojho Nyonu.

 

 

 

ZDATNOSŤ

 

Funkcia školeniaDisplej Bosch Nyon

Bez ohľadu na to, či sa pripravujete na súťaž, alebo ste zdravým a aktívnym amatérskym športovcom, Nyon poskytuje všetky relevantné údaje v reálnom čase, aby vás ešte viac motivoval.

 

Fitness kontrola

Nyon sleduje váš výkon na pedáloch či kadenciu a z toho vypočítava štatistiky výkonu a spotreby energie. Ak chcete získať ešte presnejšie hodnoty, môžete použiť hrudný pás s frekvenciou tepu.

 

Online hodnotenie na eBike Connect

Efektivitu svojho tréningu môžete sledovať na online portáli ebike-connect.com.

 

 

 

ĎALŠIE FUNKCIE

 

Individuálne úpravyDisplej Bosch Nyon

Môžete napríklad zadať ciele výletu prostredníctvom aplikácie eBike Connect alebo podľa potreby zmeniť rozloženie obrazovky. Atraktívne prémiové funkcie vám umožnia prispôsobiť pomocníkov eBike: získajte platenú prémiovú funkciu na úpravu režimov jazdy alebo topografického rozsahu.

 

Nabíjacia stanica na externé zariadenia

Mikro USB port je užitočný nielen na diagnostiku vášho špecializovaného predajcu, ale tiež na nabíjanie externých zariadení, ako sú napríklad inteligentné telefóny.

 

 

Bosch eBike Connect

Displej Bosch Nyon

 

 

Aplikácia eBike Connect Smartphone

 

Aplikácia eBike Connect Smartphone

Pripojte Nyon k inteligentnému telefónu prostredníctvom Bluetooth a aplikácie eBike Connect. Na cestách môžete upravovať nastavenie, prenášať plány trás alebo používať ďalšie prémiové funkcie pre svoj osobný interaktívny zážitok.

Stiahnutie aplikácie z obchodu Google Play

Stiahnutie aplikácie z obchodu Apple App Store

 

 

Portál eBike Connect onlineDisplej Bosch Nyon

Všetky dôležité informácie o svojom tablete alebo počítači si môžete prehliadnuť na online portáli eBike Connect na adrese www.ebike-connect.com. Údaje sa prenášajú medzi online portálom a Nyonom prostredníctvom Wi-Fi.

 

 

Aktuálny návod k tomuto displeju →

 

Kompletná ponuka elektrobicyklov s displejom Bosch Nyon