PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY PRE VÁS

ELEKTROKOLA CRUSSIS

Celoodpružený elektrobicykel CRUSSIS e-Full 11.6

Celoodpružený elektrobicykel nabitý tými najmodernejšími e-bikovými technológiami. E-Full 11.6 vás prevezie divokým horským terénom po miestach, kam ste sa ešte neodvážili. S týmto modelom sa naozaj nemusíte báť šliapnuť do pedálov. .

PREDOBJEDNÁVKA. Využite nákup za zvýhodnenú cenu. 
Predpokladaný termín naskladnenia: Január 2021.

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY

Elektrobicykel e-Full 11.6 je naozajstný skvost na devětadvacítkových kolesách nabitý tými najmodernejšími e-bikovým technológiami. Je postavené na celoodpruženom hliníkovom ráme o veľkostiach 18 "a 20". Pre "jedenáctkovou" rad sme zvolili špičkový elektromotor BOSCH Performance CX 4. gen o výkone 250W, s krútiacim momentom 85 Nm. Tejto e-bikové špičke medzi elektromotormi dodáva energiu batéria Bosch PowerTube 625 s kapacitou 625 Wh (16,7 Ah). Spoločne vás dovezú až do vzdialenosti 150 km - tu samozrejme vždy záleží na profilu trate a spôsobu využitia asistencie. Tú ovládate pomocou panela BOSCH Intuvia - displej zobrazuje stav batérie, zvolený stupeň asistencie elektromotora, rýchlosť a prejdenú vzdialenosť.

Pre radenie sme použili špičkovú dvanáctirychlostní sadu SRAM Eagle SX 12s. Ďalšie komentár v tomto smere tak nie je treba.

Jazdu vám spríjemní odpružená vzduchom tlmená vidlica RockShox FS Recon Silver RL R Solo Air 29 "BOOST, so zdvihom 150 mm a uzamykaním vidlica z riadidiel. Zadné tlmenie má potom na starosti RockShox Deluxe Select + RL, 205 × 65mm.

Celoodpružený hliníkový rám e-bicykla je doladený do tých najmenších detailov. Zaisťuje skvelú ovládateľnosť a stabilitu aj na tých najkrkolomnejších trailoch a lesných cestách. K tomu prispieva v strede kolesa umiestnený elektromotor a batérie, ktorá je plne integrovaná do rámu.

A báť sa nemusíte ani o to, či bude e-bike držať na ceste, trailu alebo ceste za každých okolností. O to sa starajú bikové plášte MAXXIS ARDENT 29 × 2,40 a kotúčové hydraulické brzdy SHIMANO Deore BR-MT410.

Čo dodať? Snáď len že sme si dali záležať na tom, aby elektrobicykel e-Full 11.6 nielen parádne fungovalo, ale aj skvele vyzeralo. Čo hovoríte designu, páči sa vám?

Sčítané podčiarknuté, elektrobicykel Crussis e-Full 11.6 je tu pre tých, ktorí odmietajú robiť veci na pol. Pre tých, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu. Je čas popustiť opraty fantáziu. Šliapnite do pedálov, vyraziť môžete kamkoľvek!

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobicykle.sk JE BATÉRIE A NABÍJAČKA VŽDY V CENE ELEKTROBICYKLA

 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Elektrokola Crussis

Katalog CRUSSIS 2021

Je nám potěšením Vám představit nová elektrokola CRUSSIS pro modelovou sezónu 2021.

 

 Stredový motor Bosch Performance Line 

Športový BOSCH Performance Line je ideálnou voľbou ambicióznych eBikerov. Vysoko vyvážený a výkonný systém s maximálnym  krútiacim momentom 63 Nm premení jazdca na dobrodruha  a kedykoľvek poskytne požadovaný výkon. Vyskúšajte ešte viac  zábavy v sedle s motorovou jednotkou Bosch Cruise Drive.

 

Stredový motor Bosch Performance Line CX

S maximálnym krútiacim momentom 75 Nm je tento motor ideálnym pohonom ambicióznych a náročných eBikerov.

Baterie PowerTube 625

 

Baterie PowerTube 500              Baterie PowerTube 500

 

Pro každou výzvu

Co víc byste mohli chtít? Nový PowerTube 625 Vám umožní užít si dlouhé a horské jízdy a přitom si zachovat dostatek energie pro každé dobrodružství. Díky jmenovité kapacitě 16,7 Ah a cca. 625 Wh energie, lithium-iontová baterie přináší maximální rozsahy a výšky ve vašem dosahu. Dobře zajištěný PowerTube 625 z jeho krytu nevypadne, a to ani v náročném terénu. Ale je stále snadno odstranitelný. Po cca. Po 3,7 hodinách je baterie plně nabita rychlou nabíječkou 6 A, zatímco polovina nabití je již dosažena po cca. 1,4 hodiny.

 

  Kompaktní nabíječka

Standardní nabíječka

Rychlá nabíječka
Dobití na 50% 8,4 h 4,2 h 2,8 h
Dobití na 100% 17,6 h 9,8 h 7,4 h 

 

 

VÝHODY DOBÍJECÍCH BATERIÍ BOSCH

 

 

Žádný paměťový efekt

Baterie Bosch s lithium-iontovými články lze kdykoli rychle nabíjet bez ohledu na úroveň nabití. Přerušení nabíjení nepoškodí baterii. Úplné vybití není nutné. 

 

 

Extrémně nízké samovybíjení

I po dlouhém skladování, např. v zimě, lze baterii používat bez dobíjení. To znamená, že dobíjecí baterie Bosch nemusí být po dlouhém přerušení používání dobíjeny. Při delším skladování doporučujeme mít stav nabití 30 až 60%

 

 

Dlouhá životnost

Baterie Bosch jsou určeny pro spoustu výletů, kilometrů a let rovozu. Inteligentní elektronický systém řízení baterií Bosch (BMS) chrání lithium-iontové baterie před extrémními teplotami, přebíjením a nadměrným vybitím.

 

Baterie PowerTube 500

 

Faktory, které zkracují životnost:

 • Náročné využití
 • Skladování při teplotě vyšší než 30 ° C
 • Dlouhodobé skladování plně nabité nebo zcela vybité
 • Parkování ekola na přímém slunci

 

 

Faktory, které mají pozitivní dopad na životnost:

 • Minimální využití
 • Skladování při teplotě mezi 0 a 20 ° C
 • Skladování při stavu nabití cca 30 až 60% 
 • Parkování ekola ve stínu nebo na chladném místě


 

Intuitívny ovládací panel

Displej Intuvia je výborne čitateľný za všetkých svetelných podmienok, je intuitívny a veľmi ľahko ovládateľný. Vďaka oddelenej riadiacej jednotke zostávajú vaše ruky vždy bezpečne na riadidlách. Displej dokáže odporučiť optimálnu rýchlosť, čo znamená, že vždy šliapete na správny rýchlostný stupeň. Tým sa šetrí batéria a zvyšuje dojazd. Intuvia znamená, že máte vždy prehľad o všetkých údajoch jazdy.

 

Voľba z 5 úrovní pomoci

Turbo Sport / eMTB* Tour Eco Off
Priama, maximálne výkonná podpora až do najvyššej  kadencie na športové jazdné štýly Silná podpora univerzálneho použitia na športovú jazdu aj rýchle prejazdy v mestskej premávke Rovnomerná podpora na jazdy na dlhé vzdialenosti Efektívna podpora s maximálnou účinnosťou a najväčším rozsahom Bez podpory, ale s prístupom ku všetkým  funkciám palubného počítača

* Režim eMTB, ktorý je špeciálne navrhnutý pre Performance Line a Performance Line CX, dynamicky prepína medzi režimami Tour a Turbo a ponúka progresívnu podporu motora pre maximálny výkon na trati. 

 

Jednoduchý a prehľadný displej Bosch Intuvia určený k motorom Bosch Active

Displej Bosch IntuviaDisplej Bosch Intuvia Active zobrazuje informácie o stave batérie a aktuálnom výkone motora, ktorý je priamo úmerný spotrebe energie. Vďaka tomu môžete sledovať, aký vplyv majú na spotrebu jednotlivé úrovne asistencie, štýl jazdy či zaradené prevody a následne svoj štýl jazdy optimalizovať na dosiahnutie čo najdlhšieho dojazdu.

 

Na efektívnu voľbu prevodov môžete tiež využiť odporúčanie na preradenie na ťažší alebo ľahší prevod, ktoré sa zobrazuje na displeji. Displej ďalej ponúka funkcie cyklopočítača, ako sú okamžitá, maximálna a priemerná rýchlosť, celková a denná prejdená vzdialenosť, čas jazdy a hodiny. Vybavený je tiež USB zásuvkou umožňujúcou dobíjanie mobilných zariadení (telefón, navigácia a podobne).

 

 

Základné funkcie

 • Veľký LCD displej s podsvietením umožňuje lepšie a bezpečné sledovanie všetkých hodnôt.
 • Zobrazenie aktuálneho režimu jazdy (OFF, ECO, TOUR, SPORT, TURBO).
 • Grafické zobrazenie aktuálneho výkonu motora. Graficky, stĺpec vedľa režimu jazdy.
 • Zobrazenie predpokladaného dojazdu pri zapnutom režime jazdy. Systém vyhodnocuje doterajšiu jazdu každých 2,5 km a podľa toho dopočítava predpokladaný dojazd do vybitia batérie.
 • Indikátor batérie
 • MicroUSB konektor na nabíjanie telefónu alebo MP3 prehrávača.
 • Tlačidlo zapnutia/vypnutia osvetlenia elektrobicykla (funguje iba pri modeloch elektrobicyklov s osvetlením od výrobcu)

 

Funkcie tachometra

 • Aktuálna rýchlosť
 • Priemerná rýchlosť
 • Maximálna rýchlosť
 • Aktuálna prejdená vzdialenosť
 • Celková prejdená vzdialenosť
 • Čas jazdy
 • Hodinky

 

Aktuálny návod k tomuto displeju →

 

Kompletná ponuka elektrobicyklov osadených displejom Bosch Intuvia


 


Spoločnosť CRUSSIS Electrobikes je dovozcom elektrobicyklov vlastnej značky od roku 2012. Elektrobicykle.sk ponúka kompletný sortiment značky CRUSSIS – mestské, terénne aj cestovné elektrobicykle s výborným pomerom ceny a výkonu.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu BOSCH Performance CX 4. gen, stredový, 250W, 85 Nm
Ovládanie BOSCH Intuvia
Kapacita a typ batérie BOSCH PowerTube 625 (625 Wh / 16,7 Ah)
Veľkosť rámu 18", 20"
Typ a materiál rámu Alu 6061
Predná vidlica ROCKSHOX FS Recon Silver RL R Solo Air 29", 120 mm
Počet prevodov 1 x 12
Radenie SRAM SX Eagle
Prehadzovačka SRAM SX Eagle, 12 rýchlosťou
Přední brzdy SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulicka, rotor 180 mm
Zadní brzdy SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulicka, rotor 160 mm
Kľuky CRS ISIS 170 mm
Kazeta SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z
Predstavec CRUSSIS Al, 50 mm, pevný
Reťaz SRAM Eagle SX 12s
Riadidlá CRUSSIS Al, 780 mm
Sedlo Selle ROYAL
Sedlovka CRUSSIS so zámkom, 30,9 / 350 mm
Nosnost 120 kg
Ráfky CRUSSIS 29", dvojstenné, vložkované, 25mm
Přední náboj CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná osa 15x110mm
Zadní náboj CRUSSIS disc, priemyselné ložiská, 32D, BOOST pevná osa 12x148mm
Plášte MAXXIS Ardent 29 x 2,40
Pedály WELLGO, alu s odrazkou
Gripy CRUSSIS silikonové
Hlavové zloženie Tappered 1,5"
Tlmič ROCKSHOX Deluxe Select+ RL, 205x65mm