BOSCH LED remote


Plne prepojená riadiaca jednotka LED

Bosch LED remote

 

 

Ovládanie LED remote je pripravené aj pre náročných športových jazdcov. Má všetky klasické funkcie, ktoré potrebujete, a zároveň umožňuje prístup do digitálneho sveta prostredníctvom aplikácie e-Bike Flow.


1. Optimálna čitateľnosť

Menej rozptyľovania a viac bezpečnosti. LED diódy sú dobre viditeľné aj na slnku a jas displeja sa flexibilne prispôsobuje okolitému svetlu, čo znamená, že čitateľnosť zostáva zachovaná aj pri meniacich sa svetelných podmienkach a všetky dôležité informácie sú ľahko viditeľné. Zvolený jazdný režim môžete rýchlo rozpoznať aj podľa príslušnej farby.

2. Inteligentné pripojenie

Väčšia flexibilita, pohodlie a bezpečnosť. Vzdialená LED dióda spája elektrobicykel s aplikáciou eBike Flow. To umožňuje zobrazenie a zdieľanie všetkých dôležitých údajov o jazde, ako je dĺžka jazdy alebo prejdená vzdialenosť, prostredníctvom smartfónu. Aktualizácie softvéru sa môžu vykonávať nezávisle.

3. Užitočná podpora

Aj na tých najstrmších cestách a tam, kde už nie je možné jazdiť na bicykli, môžete svoj elektrobicykel ľahko tlačiť pomocou funkcie Walk Assist - jednoducho stlačte tlačidlo mínus, pohnite e-bikom a pocítite podporu. Diaľkový ovládač LED slúži aj ako sprievodca a uľahčuje manipuláciu. Funkcia Walk Assist je užitočná najmä pri jazde na horskom bicykli eMountain v náročnom teréne.

4. Ergonomické ovládanie

Diaľkový ovládač LED sa dá individuálne prispôsobiť a okrem atraktívneho dizajnu sa vyznačuje optimálnou ergonómiou a intuitívnym ovládaním. Vďaka ergonomickému dizajnu v tvare písmena "L" možno diaľkový ovládač LED namontovať na riadidlá tak, aby ste naň dokonale dosiahli palcom a ľahko ovládali všetky tlačidlá.

5. Trvalo udržateľne v pohybe

Dostaňte sa do cieľa bezpečnejšie a udržateľnejšie. Dobíjateľná batéria s dlhou životnosťou diaľkového ovládania LED znamená, že sa môžete spoľahnúť na riadiace centrum pri každej jazde na svojom elektrobicykli. Ak by bolo potrebné batériu vymeniť, môžete si ju objednať u špecializovaného predajcu.
 

Ovládání Bosch LED remoteBezpečne namontované tak, aby odolali nárazom v náročnom teréne.
Majte všetko pod kontrolou: Tlačidlá umožňujú bezpečné a pohodlné ovládanie jedným palcom. Po kliknutí na tlačidlá sa okamžite zobrazí jasná spätná väzba.

 

 

Displej Bosch Kiox

 

 

Aplikácia eBike Flow: ovládanie LED pomocou chytrého telefonu

 

 

 

 

Pomocou služby eBike Flow si môžete stiahnuť nové funkcie a aktualizácie komponentov, ako je batéria alebo motor - budú vždy aktuálne a vy budete mať viac možností.


Motivácia
Zvýšte svoju kondíciu. Indikátor na displeji vám napríklad ukáže, či idete vyššou alebo nižšou rýchlosťou ako je priemerná rýchlosť. To vás bude motivovať k ešte lepším výsledkom.

 

 

Displej Bosch Kiox

Online portál eBike Connect.
Všetky údaje pod kontrolou

e-bikeři majú k dispozícii všetky relevantné informácie z online portálu eBike Connect
na tablete alebo počítači.


Technické data

- Päť LED diód zobrazuje aktuálny stav nabitia batérie elektrobicykla
- Indikácia úrovne podpory pomocou farby LED diódy jazdného režimu (čierna = vypnuté; zelená = Eco; modrá = Tour; fialová = Sport/eMTB; červená = Turbo)
-Označenie stavu pomoci pri chôdzi (biela = pomoc pri chôdzi pripravená; ľadovo modrá = pomoc pri chôdzi aktívna)
- Flexibilná inštalácia a ergonomické nastavenie pomocou univerzálnej svorky
- Modulárne použitie: diaľkové ovládanie LED sa môže používať so smartphonem alebo v kombinácii s displejom (Kiox 300)
- Snímač okolitého svetla automaticky reguluje jas LED diod
- Integrovaná nabíjateľná batéria LED Remote sa nabíja z elektrického bicykla. V prípade potreby ho môže vymeniť predajca
- Diagnostické rozhranie (typ: USB C) na diagnostiku alebo na nabíjanie integrovanej batérie diaľkového ovládania LED. Tento port nie je vhodný na nabíjanie smartfónu
- Systémová zástrčka na pripojenie systému eBike
- IP54 chráni pred prachom a striekajúcou vodou
- Teplotný rozsah: -5 °C až +40 °C (prevádzka) a +10 °C až +40 °C (skladovanie)


Fakty o připojení

-Aplikácia eBike Flow pre kompatibilné smartphony (od verzie Android 7.1 alebo iOS 14)
- Pripojenie Bluetooth (Bluetooth 5.0 Low Energy)
- Aktualizácie software prostredníctvom služby eBike Flow
- Aplikácia eBike Flow
- Podrobnosti o aktivite sa zaznamenávajú prostredníctvom diaľkového ovládača LED a zobrazujú sa v aplikácii eBike Flow.